Autor: Dopoznania.pl
31 maja, 2022Newsy

Sztuka życia po swojemu SPRAVIA, że jesteś szczęśliwy

Miejski komfort czy bliskość natury? Funkcjonale rozwiązania czy estetyka? Niektórzy twierdzą, że sztuką jest chodzenie na kompromisy, zaś deweloper Spravia jest zdania, że sztuką jest żyć po swojemu! Przy realizacji każdego projektu, deweloper sam sobie rzuca wyzwanie, stworzenia przyjaznego miejsca do życia, w którym jego klienci już od pierwszych chwil poczują się jak w prawdziwym domu.

Wszystkie, oferowane przez dewelopera Spravia, inwestycje mają wspólny mianownik – harmonijne połączenie wszystkiego, co najlepsze. Na każdym etapie projektowania i realizacji osiedli mieszkaniowych, osobom tworzącym Spravię, przyświeca cel stworzenia przestrzeni, w której sami chcieliby mieszkać, żyć i cieszyć się codziennością. Tworzone przez firmę inwestycje stają się ważnym elementem miejskiej tkanki, który nie tylko wpisuje się w zastaną rzeczywistość, ale także ją ubogaca.

Jedną z największych zalet mieszkań od dewelopera Spravia jest komfortowy rozkład, który pozwala dopasować przestrzeń do aktualnych potrzeb czy trendów. Nie bez znaczenia jest także atrakcyjny wybór dostępnych rozwiązań, sprawiający, że każdy nabywca może znaleźć rozwiązanie idealne. Jak wiemy, zakup mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji, która często wiążę się z nabyciem przysłowiowej „dziury w ziemi”. Dla dewelopera Spravia to naturalne, że wizualizacje i obietnice składane klientom mają swoje 100% odwzorowanie w rzeczywistości. Dzięki temu nabywcy zyskują pewność, że otrzymają dokładnie to, czego oczekują.

Niezależnie od lokalizacji czy wielkości przedsięwzięcia, wszystkie inwestycje w portfolio dewelopera Spravia łączy kilka kluczowych cech, takich jak: bezpieczeństwo, wysoka jakość, funkcjonalność, odpowiadająca bieżącym trenom architektura czy wzorowo wręcz zaaranżowane części wspólne.

Wszystkie nasze słowa potwierdzają liczby:

 • 22 lata doświadczenia
 • około 22 tys. wybudowanych mieszkań i lokali
 • 657 mln kapitału
 • osiedla mieszkaniowe w 6 miastach
 • około 140 zrealizowanych projektu
 • ponad 160 pracowników
 • 4 022 sprzedane mieszkania w 2021 roku.
 • ponad milion metrów kwadratowych PUM

Miarą jakości usług i produktów dewelopera jest szerokie grono zadowolonych nabywców, a także liczne nagrody i wyróżnienia, wśród których wymienić można m.in.:

 • Dewelopera Roku 2020 r. w rankingu redakcji Gazety Finansowej, Home&Market, Gentleman
 • Przyjazny deweloper 2021 w raporcie redakcji Gazety Finansowej i Home&Market
 • Budowa roku 2020 – nagroda II stopnia za realizację os. Magnolia Mokotów w Warszawie

Poszukujesz nowych czterech kątów w Poznaniu? Sprawdź ofertę dewelopera Spravia. Aktualnie trwa sprzedaż mieszkań w inwestycjach: Famma Dąbrowskiego, Osiedle przy Unii, Polanka Niemena.