Autor: Dopoznania.pl
30 października, 2019Newsy

Szukasz nowego mieszkania na Podolanach? Sprawdź ofertę II etapu JA_SIELSKIEJ

Pekabex JA_SIELSKASpółka Pekabex Development ma wyjątkową propozycję dla osób poszukujących nowych mieszkań na Podolanach. Każdy, kto ceni nowoczesne rozwiązania i codzienność w komfortowej odsłonie, z pewnością znajdzie w inwestycji JA_SIELSKA swoje idealne „M”. Dobra wiadomość dla kupujących: w puli mieszkań II etapu pozostało jeszcze ponad 80 wolnych lokali.

Potrzeby klientów rynku pierwotnego nieruchomości różnią się w zależności od etapu życia, na którym aktualnie się znajdują. Zupełnie inne wymagania będzie miał singiel, aniżeli rodzina z dziećmi. Na szczęście portfel ofert w inwestycji JA_SIELSKA jest dostosowany pod wymagania wielu grup nabywców. Wśród dostępnych propozycji przeważają mieszkania 2- i 3-pokojowe, które idealnie sprawdzą się dla wolnego strzelca, ale posłużą też młodemu małżeństwu. 3 pomieszczenia (pokój dzienny i 2 sypialnie) to także dobry pomysł dla osób planujących powiększenie rodziny. Wspomniane układy są rozlokowane na metrażach od 37,02 m2 do 77,44 m2.

Klienci potrzebujący 3 pokojów sypialnych muszą się pospieszyć, bowiem zostały ostatnie mieszkania czteropokojowe o powierzchniach od 66,61 m2 do 107,53 m2. Warto zaznaczyć, że każde nowe „M” dostępne w II etapie inwestycji JA_SIELSKA ma dodatkowe metry do aranżacji: na parterze są Pekabex JA_SIELSKAto ogrody o obszarze nawet do 222 m2, a na wyższych kondygnacjach – balkony lub tarasy.

Decydując się na zakup nowego mieszkania od Pekabex Development, oprócz lokalu w atrakcyjnej lokalizacji, przyszły właściciel otrzyma jeszcze kilka dodatków uprzyjemniających codzienne życie na osiedlu na Podolanach. Są to: miejsca postojowe na terenie inwestycji i w hali garażowej, komórki lokatorskie oferujące dodatkową przestrzeń do przechowywania, windy zapewniające komfort poruszania się między piętrami oraz dostęp do klatki schodowej i bramy za pomocą telefonu. JA_SIELSKA to także wspólne tereny zielone urządzone z myślą o mieszkańcach, sprzyjające sąsiedzkim spotkaniom i odpoczynkowi na świeżym powietrzu. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw.

Nowe mieszkanie na Podolanach to jak spełnienie marzeń. Nowoczesne budownictwo zostało wplecione w piękny, zielony okolicy. W pobliżu znajdują się też wszystkie niezbędne punkty handlowo-usługowe. Jeśli właśnie teraz szukasz miejsca, w którym chciałbyś spędzić najlepsze lata Twojego życia, koniecznie sprawdź ofertę JA_SIELSKA.