Autor: Dopoznania.pl
27 grudnia, 2021Newsy

Tanie domy blisko Poznania

Planujesz zakup nowego domu w okolicy Poznania? Zależy Ci na połączeniu wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny? Postaw na Koninko! To tam deweloper Akropol Inwestycje realizuje kilkuetapowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Koninko oddalone jest od Poznania jednie o 5 km, z kolei od centrum miasta dzieli je 15 km. Miejsce to przypadnie do gustu wszystkim, którzy marzą o spokojnej codzienności i jednocześnie nie chcą rezygnować z dobrego dostępu do niezbędnych udogodnień. Gmina Kórnik, na terenie której realizowane jest osiedle dewelopera Akropol Inwestycje, pochwalić się może doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Nie brakuje tu sklepów, punktów usługowych, placówek edukacyjnych czy ośrodków zdrowia.

Przyjrzyjmy się bliżej samej inwestycji. Aktualnie trwa budowa II etapu projektu. Zakończenie jego realizacji zaplanowano na przełom I i II kwartału 2023 roku. Na klientów zainteresowanych zakupem nowego domu pod Poznaniem, wybierać mogą pomiędzy segmentami o powierzchni 86,53 m2, 104,47 m2 i 120,93 m2. Nabywcy, którym zależy na szybkiej przeprowadzce, skorzystać mogą z oferty I etapu inwestycji – w sprzedaży ostatnie wolne domy.

Skontaktuj się z deweloperem i spełnij marzenia o własnym, nowym domy w okolicy Poznania.