Autor: Dopoznania.pl
28 sierpnia, 2019Zakup inwestycyjny

Tanie mieszkania na Białołęce

J.W. Construction Willa WiślanaWilla Wiślana to nowa inwestycja mieszkaniowa powstająca na Białołęce w Warszawie. Atrakcyjna oferta dewelopera J.W. Construction skierowana jest na do wszystkich, którzy szukają komfortowego lokum w dogodnej lokalizacji w stolicy.

Nowe mieszkania na Białołęce cieszą się sporą popularnością wśród klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Dzielnica prężnie się rozwija i inwestuje w rozbudowę infrastruktury, dzięki czemu mieszkańcy mogą cieszyć się łatwym dostępem do wszelkich udogodnień.

Jeżeli planujesz zakup własnego „M” w tej części Warszawy, sprawdź ofertę nowych mieszkań w inwestycji Willa Wiślana. Zlokalizowany przy ulicy Mikołaja Trąby kameralny budynek gwarantuje idealne połączenie spokoju i komfortowego, miejskiego życia. Zaciszna okolica doskonale nadaje się J.W. Construction Willa Wiślanana spacery i wycieczki rowerowe. Dodatkowo sąsiedztwo zieleni stanowi naturalną barierę antysmogową. Z drugiej strony nabywcy mieszkań od J.W. Construction będą mogli cieszyć się sprawną komunikacją z centrum i bogatym zapleczem handlowo-usługowym.

Oferta inwestycji Willa Wiślana obejmuje 2- i 3-pokojowe mieszkania na Białołęce. Ceny mniejszych lokali rozpoczynają się już od 229 tys. zł.  Jeżeli poszukujesz połączenia jakości, dobrej lokalizacji i atrakcyjnej stawki za metr kwadratowy, trafiłeś pod właściwy adres.

W okolicy inwestycji Willa Wiślana:

  • Żłobek Kajtusie
  • Przedszkole Leśne
  • Szkoła Podstawowa nr 154
  • Galeria Północna
  • Wisła

Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz!