Autor: Dopoznania.pl
30 września, 2019Zakup inwestycyjny

Tanie mieszkania na Zawadach w Poznaniu

Neobis Osiedle BartniczaCzy uważasz, że marzenie o przeniesieniu się do nowoczesnego i dogodnie zlokalizowanego mieszkania jest poza Twoim zasięgiem finansowym? Poznaj ofertę Osiedla Bartnicza, a przekonasz się, że realizacja planu jest na wyciągniecie ręki. Deweloper Neobis Sp. z o.o. dołożył wszelkich starań, by jego oferta spełniała wysokie wymagania z zakresu jakości i estetyki, a jednocześnie była dostępna finansowo, dla szerokiego grona potencjalnych klientów.

Osiedle Bartnicza oferuje nowe mieszkania na Zawadach – spokojnej dzielnicy, która dzięki bliskości centrum, pozwala na codzienną wygodę. Otacza ją typowo miejska tkanka, która jednocześnie sąsiaduje z atrakcyjnymi terenami rekreacyjnymi – takie połączenie jest spełnieniem marzeń wielu klientów.

Funkcjonalny projekt i pomysłowo zaaranżowane części wspólne, tworzą spójną całość. Niska zabudowa (4 naziemne kondygnacje budynków), hala garażowa, instalacja do monitoringu, telewizji kablowej czy Internetu szerokopasmowego to tylko część z atutów, jakimi może poszczycić się to Neobis Osiedle Bartniczaosiedle.

Co szczególnie istotne, ceny zaproponowanych mieszkań, rozpoczynają się już od 6 000 złotych brutto za metr kwadratowy. Biorąc pod uwagę, dynamicznie zmieniające się warunki zakupu mieszkań w Poznaniu, jest to propozycja o wysokiej konkurencyjności.

Obecnie, w sprzedaży znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 29.96 m2 do 54,34 m2, dostępne w układzie od 1- do 3- pokojowym. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami i wybierz jedno z nich dla siebie!