14 października, 2016Strona główna

Targi już w ten weekend

Już w najbliższy weekend, tj. 15 i 16 października na terenie Hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów. Jeżeli planujesz zakup własnych czterech kątów na terenie Wielkopolski lub potrzebujesz pomocy eksperta, nie może Cię tam zabraknąć!

Już w najbliższy weekend, tj. 15 i 16 października na terenie Hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Targów Mieszkań i Domów. Jeżeli planujesz zakup własnych czterech kątów na terenie Wielkopolski lub potrzebujesz pomocy eksperta, nie może Cię tam zabraknąć!

Moc promocji
Organizowana przez Nowy Adres S.A. impreza daje szansę, aby w jednym miejscu i czasie poznać oferty wielu deweloperów. Na liście blisko 140 wystawców znalazły się takie firmy jak:Agencja Inwestycyjna, AOA Deweloper, Constructa Plus, Firma KI Klemens Imioła, FRASCATI Nieruchomości, Łowiccy Grupa Deweloperska, Wechta, Maraton Gardens, Masterm czy Erigo Development. Co więcej, wizyta na targach to niepowtarzalna okazja, aby zamieszkać za mniej. Warto dodać, że przygotowane na ten dzień promocje nie są dostępne na co dzień w biurach sprzedaży. Osobom zainteresowanym niższymi cenami polecić należy stanowisko Monday Development, który oferuje nowe „M” na Osiedlu Czarnieckiego z rabatem sięgającym nawet 45 tys. zł. Równie atrakcyjną propozycję przygotował Skaland – mieszkania w Koninku wraz z przynależnym ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi będzie można nabyć w wyjątkowej cenie 220 tys. zł. O ofertach specjalnych nie zapomnieli także Ekonbud-Fadom, realizujący osiedle Reduta Nowe Podolany oraz Proxin Ogrody, który gwarantuje zniżki na lokale z III etapu projektu Nowe Ogrody. Z kolei na gratis w postaci komórki lokatorskiej liczyć mogą przyszli właściciele mieszkań we Wschodniej 19.  

Czas premier
Nieodłącznym element targów są premiery inwestycji. Nie zabraknie ich również w najbliższy weekend.Agrobex zaprezentuje aż dwie nowe propozycje – Osiedle Słoneczne w Szamotułach, gdzie powstaną trzy nowoczesne budynki oraz projekt Radosna 3 w Zalasewie, który obejmie łącznie około 400 „M”. Kolejna nowość to Osiedle Stolarska w Murowanej Goślinie – ta realizowana przez firmę Linea inwestycja obejmie 76 lokali typu Forma i 16 typu Largo. Z kolei osoby poszukujące miejsca do życia na terenie Poznania, powinny zwrócić uwagę na przygotowane przez Budnex osiedle Starołęcka Dolina. Przy ul. Śliskiej wzniesiono wielorodzinne budynki z mieszkaniami liczącymi od 34 do 73,5 m2. Zostaną one oddane do użytku w lipcu 2017.

Porcja niezbędnej wiedzy
Tradycyjnie już część wystawiennicza zostanie uzupełniona przez bogaty program edukacyjny. Swoją wiedzą dzielić się będą eksperci z dziedzin takich jak rynek nieruchomości, finanse czy projektowanie wnętrz. To doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Świadomość obecnej sytuacji, praw i możliwości, jakie ma klient z pewnością pozwoli na bezpiecznym zakup wymarzonego lokum.

Atrakcje dla całej rodziny
Targi to impreza dedykowana całym rodzinom. Deweloper przewidział liczne atrakcje, takie jak konkursy, w których wygrać można m.in. samochód na weekend z pełnym bakiem, weekend dla dwóch osób w jednym z toruńskich hoteli czy strefę porad i wypoczynku, gdzie odbędzie się wymiana książek. Z myślą o najmłodszych uczestnikach przygotowano plac zabaw, o bezpieczeństwo i doskonale spędzony czas zadbają tu profesjonalne animatorki.