Autor: Dopoznania.pl
31 stycznia, 2020Newsy

Targi już w ten weekend

Dla wszystkich osób, które planują zakup nowego mieszkania we Wrocławiu lub okolicy mamy dobrą wiadomość! Już w ten weekend, tj. 1-2 lutego odbędzie się pierwsza w tym roku edycja, organizowanych przez Murator EXPO, targów nieruchomości Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Przyjdź na Stadion Wrocław i wybierz swoje idealne cztery kąty.

Zbliżające się wydarzenie to impreza obowiązkowa dla wszystkich, którym zależy na bezpiecznym i korzystnym zakupie nowego „M”. Możliwość rozmowy z przedstawicielami deweloperów, zróżnicowane oferty dostępne w jednym miejscu i czasie – to zalety targów, których trudno nie docenić. Podczas targowego spaceru polecamy zwrócić szczególną uwagę na stanowisko dewelopera Omega Buildings, w którego aktualnej ofercie sprzedaży znaleźć można inwestycje, takie jak: Osada Zielona, Osada Sportowa, Osada Kolorowa, Osada Oliwkowa.

Część wystawienniczą imprezy uzupełnia bogaty program edukacyjny, dzięki któremu goście zdobędą wiedzę niezbędną do bezpiecznego zakupu nowego mieszkania lub domu. Najbliższa edycja targów mieszkaniowych Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to także okazja do zabawy konkursowej. Do wygrania narzędzia firmy Bosch.

Wstęp wolny!

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
1 lutego, godz. 10.00-17.00
2 lutego, godz. 10.00-16.00