Autor: Dopoznania.pl
21 września, 2020Zakup inwestycyjny

Targi Mieszkań i Domów, na które wszyscy czekamy!

Planujesz zakup nieruchomości w Poznaniu lub okolicy? Doskonale się składa! W weekend 26 i 27 września 2020 wracają Targi Mieszkań i Domów. Impreza odbędzie się na terenie hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Organizatorem wydarzenia jest Nowy Adres S.A., członek grupy MTP.

- Najbliższe wydarzenie to inauguracja jesiennego sezonu targowego w naszej firmie. Podczas targów liczne firmy zaprezentują swoją ofertę mieszkań i domów. Jako organizator, spełniamy wszelkie zalecenia wystosowane przez Radę Ministrów. Przygotowaliśmy m.in. maseczkomaty i dozowniki z płynem dezynfekującym, a także bramki termowizyjne mierzące temperaturę uczestnikom – podkreśla Grzegorz Zieliński, dyrektor Targów Mieszkań i Domów z firmy Nowy Adres. W najbliższy weekend swoje projekty zaprezentuje blisko 90 wystawców – klienci zainteresowani zakupem nieruchomości na terenie Wielkopolski będą mieli w czym wybierać! Targi to również okazja, by uzupełnić swoją wiedzę na temat rynku: kredytów, wykończenia mieszkań, designu, najmu i wielu innych dziedzin, dzięki specjalnie zorganizowanych seminariach, a także w Strefie Porad.

Nowością na targach będzie przygotowana we współpracy z 3DEstate Strefa Wirtualnych Spacerów, w której będzie można zobaczyć wybrane mieszkania wszystkich zgłoszonych deweloperów. Wirtualne spacery to wyjątkowa okazja do sprawdzenia, jak może wyglądać wybierane mieszkanie w przyszłości.

Targi Mieszkań i Domów = więcej korzyści
Podczas najbliższej edycji targów nie zabraknie dewelopera  Agrobex, który zaprezentuje inwestycje zlokalizowane w Poznaniu, jak i spoza jego granicami. - Kleszczewo Park i Radosna IV w Zalasewie to nasze najnowsze projekty z atrakcyjnymi lokalami zarówno pod względem ceny jak i lokalizacji. Goście targowi mogą także liczyć na promocyjną cenę wykończenia mieszkań pod klucz na inwestycji Wilczak 20, gdzie realizujemy ostatni etap budowy. I tak, pakiet Idea to 350 zł za mkw, a pakiet Perfect - 500 zł. - zaznacza Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu. Uzupełnieniem oferty Agrobexu będą mieszkania z projektu Nowe Żegrze oraz Zielone Pobiedziska.

Podczas targowego spaceru warto zwrócić uwagę na stoisko osiedla Enklawa Winogrady. - Przygotowaliśmy rabaty: naziemne miejsce parkingowe dla wybranych lokali w cenie. Przyszli mieszkańcy, korzystając z tej obniżki, zaoszczędzić mogą nawet 16 tys. złotych - mówi Krystian Cebulski, inwestor osiedla.

Promocyjną ofertę przygotowała także firma Grupa Partner. Nabywcy zainteresowani mieszkaniami w inwestycji Śródka OdNowa 2 liczyć mogą na atrakcyjne bonusy. - Do każdego lokalu 2-, 3- i 4-pokojowego proponujemy komórkę lokatorską gratis oraz rabat 5000 zł na miejsce postojowe. Mieszkania z dwoma pokojami są dostępne już od 270 tys. zł brutto – informuje Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner. Ponadto wyjątkowa propozycja czeka na nabywców smart apartamentów w projekcie Nadolnik Compact Apartments.

Nie ma Targów bez premier!
Nieodłącznym elementemTargów Mieszkań i Domów są premiery. - Przygotowując się na poznańskie targi, wzięliśmy te aspekty pod uwagę. Etapy: II i III w inwestycji Nowe Ogrody przy ul. Meissnera w Poznaniu są gotowe. Wybierając jedno z ostatnich mieszkań, klient otrzyma miejsce postojowe 50% taniej, czyli za 12,5 tys. zł brutto. Ponadto będziemy też premierowo z ofertą osiedla Nowe Ogrody 6.0, jak i nadmorską propozycją - Nautic Park - mówi Piotr Łopatka, członek zarządu Proxin Investment.

Nowości zaprezentuje również deweloper Grupa Inwest. Klientom zainteresowanym spokojniejszą częścią miasta, polecić należy Horyzont Naramowice – inwestycję, w ramach której powstanie 159 mieszkań. Drugą premierą tego dewelopera jest Wilda Corner, u zbiegu ulic Czarnieckiego i Roboczej, gdzie znajdzie się 70 lokali mieszkalnych. - Naszą propozycję uzupełnią: Harmonia + Karpia 27, z ostatnimi mieszkaniami gotowymi do odbioru, a także Nova Łacina. W przypadku tej drugiej inwestycji, w I etapie zostało dosłownie kilka lokali, a całość będzie gotowa w IV kwartale 2020. Część druga osiedla jest na etapie prac projektowych – informuje Mateusz Glema z poznańskiego biura sprzedaży Grupy Inwest.

Premiery obejmują poznańskie przedmieścia. Greenbud Development po raz pierwszy przedstawi domy o powierzchni 99 m kw. w inwestycji Młode Gwiazdowo w lokalizacji Kostrzyn-Gwiazdowo oraz, co stanowi kompletną nowość, II etap Nowego Jasina, z odmienionym ujęciem architektonicznym

Deweloperzy z gwarancją
Na gości czekać będą także dobrze znane inwestycje. Poznaniacy zdążyli już docenić jakość  EBF Development - firma zaprezentuje budynek nr 9 w inwestycji Reduta Nowe Podolany, gdzie znajdą się 142 mieszkania i dwa lokale handlowo-usługowe. Finalizacja projektu planowana jest na III kwartał 2021 roku.

Dużą renomą na rynku mieszkaniowym cieszy się Sky Investments. Deweloper niedawno wystartował ze sprzedażą II etapu inwestycji Rodzinne Podolany w Poznaniu. Oferta mieszkań dwupoziomowych 76-79 m kw. oraz domów o powierzchni 99 m kw. z ogrodami będzie dostępna podczas targów 26 i 27 września. - Zainteresowanie projektem jest bardzo duże. Atrakcyjna lokalizacja oraz rodzaj inwestycji powodują, że lista dostępnych lokali zmniejsza się z dnia na dzień – mówi Małgorzata Walczak-Łondka z firmy Sky Investments.