Autor: Iza
16 lipca, 2019Newsy

To już ostatni lokal w ofercie sprzedażowej

Osiedle Nowe Złotniki zyskało duże uznanie w oczach klientów, poszukujących nowoczesnego domu pod Poznaniem. Wynika to nie tylko z lokalizacji i estetyki inwestycji ale także jej wysokiej jakości, będącej efektem zastosowania ciekawych rozwiązań technologicznych. Tylko teraz, masz ostatnią szansę, aby dołączyć do społeczności zamieszkującej to osiedle – w sprzedaży realizowanych dotychczas etapów, pozostała bowiem już tylko jedna nieruchomość.

Firma Duda Development oferuje mieszkanie, które swoją powierzchnią oraz układem, spełnia oczekiwania osób, poszukujących wygodnego domu, dającego należyte poczucie prywatności. Jednocześnie zabudowa szeregowa umożliwia optymalizację kosztów eksploatacyjnych.

W sprzedaży znajduje się jeszcze lokal o powierzchni użytkowej 135,71 m2. Posiada on układ dwukondygnacyjny. na parterze znajdują się: salon, kuchnia, WC, garderoba i garaż. Kuchnia może stanowić osobne pomieszczenie (posiada okno) bądź powiększać przestrzeń salonu, w formie aneksu. Na poddaszu wydzielono trzy pokoje i obszerną łazienkę.

Koszt zakupu tej nieruchomości to 599 000 złotych, co daje 4 324 zł/m2. Mieszkając na osiedlu Nowe Złotniki, wszystko czego potrzebujesz na co dzień, znajdziesz w zasięgu ręki – zróżnicowaną infrastrukturę, tereny zielone i łatwy dojazd do Poznania. Planowany termin ukończenia inwestycji to III kwartał 2019 roku. Już dzisiaj więc, możesz zaplanować swoją niedaleką przyszłość i zamieszkać z rodziną w warunkach, na jakie zasługujecie.