Autor: Iza
21 maja, 2019Newsy

Top Produkt Pomorza

Kupujesz nieruchomość? Poszukujesz solidnego dewelopera, który zagwarantuje, że Twój nowy dom w okolicach Trójmiasta będzie odpowiednio solidny i pomysłowo zaaranżowany? Postaw na ofertę liderów branży. Inwestycja, realizowana przez dewelopera Profesjonal24 Sp. z o.o. otrzymała właśnie tytuł Top Produktu Pomorza, co oznacza jej wyjątkową jakość. Ty także możesz stać się mieszkańcem Osiedla Wschodniego w Skowarczu – zapoznaj się ze szczegółami oferty już teraz!

Kapituła konkursu składała się z przedstawicieli biznesu, urzędu marszałkowskiego, instytucji branżowych oraz redakcji Dziennika Bałtyckiego. Specjalną nagrodę przyznali również czytelnicy tej gazety.

W kategorii dom/budownictwo/nieruchomości, nagroda powędrowała do dewelopera, realizującego Osiedle Wschodnie w Skowarczu. Wyróżnienie to nie jest przypadkowe. Firma poprzez swoją długoletnią działalność, niejednokrotnie udowodniła, że znakomicie orientuje się w oczekiwaniach klientów i trendach rynkowych a jednocześnie potrafi na nie odpowiedzieć, perfekcyjnie zaprojektowanymi osiedlami.

Taka nagroda to także dobra wskazówka dla kupujących. Laureaci konkursu mają do zaoferowania coś więcej, niż konkurencja, więc warto zwrócić na ich propozycję uwagę. Szczególne znacznie ma to w przypadku tak poważnych inwestycji, jak zakup wymarzonego domu.