Autor: Dopoznania.pl
1 marca, 2019Newsy

Trójmiejskie Targi już w ten weekend!

Szeroki wybór aktualnych ofert deweloperskich, atrakcyjne promocje, korzystne rabaty, cykl bezpłatnych porad, wykładów i warsztatów. Wszystko to znajdziesz na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Zarezerwuj czas 2 i 3 marca, przyjdź do ERGO ARENY i spełnij marzenia o własnych czterech kątach.

Zbliżające się targi to impreza obowiązkowa dla wszystkich, którym zależy na bezpiecznym zakupie nieruchomości. Na długiej liście, liczącej blisko 100 wystawców znaleźli się m.in. City House, Dekpol, INRPO i Profesjonal24. Bogata, zróżnicowana oferta deweloperów pozwoli każdemu znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowanego do jego potrzeb i oczekiwań. W najbliższy weekend zainteresowani będą mogli zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się jaka oferta kredytowa będzie dla nich najkorzystniejsza.

Tradycyjnie już część wystawiennicza zostanie uzupełniona interesującym programem edukacyjnym. Podczas targów odbywać się będą bezpłatne wykłady i warsztaty. Ponadto goście będą mogli skorzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji, m.in. z dziedziny podatków, finansów i aranżacji wnętrz. Nie zabraknie też konkursu targowego, do wygrania m.in.: elektro-narzędzia przydatne w każdym domu, sponsorem tych nagród będzie firma HIKOKI.

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Gdańska i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

ERGO ARENA (GDAŃSK/SOPOT)

2 i 3 marca (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-17.00

Plac Dwóch Miast 1, Sopot/Gdańsk