Autor: Dopoznania.pl
17 października, 2019Newsy

Trójmiejskie targi już w ten weekend

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE już w ten weekend. Zarezerwuj czas 19 i 20 października i spełnij marzenie o własnych czterech kątach. Impreza odbędzie się na terenie Amberexpo.  

Małe, duże, pod miastem, w centrum? Niezależnie od tego, jakiego lokum szukasz, znajdziesz je na targach! Wyjątkowa formuła imprezy pozwala w jednym miejscu i czasie zapoznać się z szeroką ofertą różnych deweloperów. Co ważne, na stoiskach znaleźć można promocje, niedostępne na co dzień w biurach sprzedaży, dlatego jeżeli zależy Ci na korzystnym i sprawnym zakupie nieruchomości, nie może zabraknąć się w ERGO Arenie w ten weekend.

Ekspozycję wystawców uzupełnia bogaty program edukacyjny. Poza wykładami i seminariami warto zwrócić uwagę na rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą liczyć na indywidualne, bezpłatne konsultacje. Ponadto goście odwiedzający stoiska architektów wnętrz z planem mieszkania lub domu otrzymają pomoc w planowaniu przebudowy i aranżacji lokum. Osoby, które nie potrafią dokonać wyboru pomiędzy kilkoma mieszkaniami mogą przyjść z projektami, aby z architektem wnętrz wybrać najlepiej dostosowane do ich potrzeb.

 

 

 

Odwiedzający otrzymają także bezpłatny katalog „Trójmiejskie Inwestycje Mieszkaniowe”, w którym zamieszczone są prezentacje inwestycji znajdujących się aktualnie w sprzedaży w Trójmieście i okolicach, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizacje budynków.

Nowe mieszkania i domy w Gdańsku i okolicy czekają! Przyjdź na targi i wybierz ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.