Autor: Dopoznania.pl
29 września, 2020Zakup inwestycyjny

Trzypokojowe mieszkania przy ulicy Bułgarskiej

Planujesz zakup nowego mieszkania na Grunwaldzie w Poznaniu? Zależy Ci na dogodnej lokalizacji i wysokiej jakości rozwiązań? Zamelduj się na Bułgarskiej 59! W sprzedaży ostatnie mieszkania 3-pokojowe. Odbiór klucz już wkrótce!

Budowa II etapu inwestycji Bułgarska 59 dobiegła końca. Aktualnie trwają prace porządkowe, a już w październiku szczęśliwi nabywcy będą mogli wprowadzić się do swoich nowych czterech kątów. W puli dostępnych lokali znajdują się ostatnie mieszkania 3-pokojowe, które polecić należy w szczególności rodzinom z dziećmi. Powierzchnie wolnych „M” mieszczą się w przedziale od 66,45 do74,36 m2. Zakup mieszkania od SJM Apartments sprawdzi się także w przypadku prywatnych inwestorów, którym zależy na czerpaniu zysków z wynajmu nieruchomości.

 Mówiąc o zaletach osiedla przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu  nie można zapomnieć o lokalizacji. Inwestycja usytuowana jest w atrakcyjnej części dzielnicy Grunwald, w miejscu które łączy codzienny komfort z odpowiednią dozą spokoju. W sąsiedztwie Bułgarskiej 59 znaleźć można m.in. sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne. Na uwagę zasługuje również łatwy i szybki dojazd do centrum. Całość uzupełnia sąsiedztwo terenów zielonych – Lasu Marcelin i Golęcińskiego Klina Zieleni.