Autor: Iza
7 czerwca, 2019Newsy

Tutaj możesz żyć po swojemu

Duda Development odpowiedzialnie podchodzi do kwestii organizacji idealnej przestrzeni do życia i proponuje nowoczesne rozwiązania, pozwalające korzystać z nieskrępowanej niczym codzienności. Dlatego też, jego inwestycje cieszą się tak dużym uznaniem, nawet najbardziej wymagających klientów. Nie inaczej jest w przypadku osiedla Nowe Złotniki – nowatorskie, eleganckie i praktycznie zaplanowane – sprawdź jego szczegóły już dziś!

Inwestycja oferuje nowe domy pod Poznaniem, zaprojektowane z myślą o komforcie dla całej rodziny. Każde z pomieszczeń posiada profesjonalnie zaprojektowaną przestrzeń, którą z łatwością można dopasować do zmieniających się potrzeb i oczekiwań jej mieszkańców. Te funkcjonalne domy typu bliźniak, dzięki dwukondygnacyjnemu układowi, pozwalają na swobodne oddzielenie strefy dziennej od sypialnej. Powierzchnia domów wynosi 138,29 m2. Na parterze znajduje się salon, kuchnia (może być połączona z salonem bądź wydzielona jako osobne pomieszczenie, ponieważ posiada okno), WC, garderobę oraz garaż. Na piętrze wydzielono trzy pokoje i łazienkę.

Układ, zaproponowany na osiedlu Nowe Złotniki, z powodzeniem zaspokoi potrzeby Twojej rodziny i będzie w gwarantował każdemu z jej członków, należyte poczucie prywatności. Z salonu prowadzi bezpośrednie wyjście na taras, stanowiący część ogrodu – to tutaj możesz zasadzić ulubione zioła i kwiaty, stworzyć dla dzieci kącik zabaw oraz strefę wypoczynkową. pełną zieleni. Ta wizja przemawia do Twojej wyobraźni? Pospiesz się – w sprzedaży pozostały już tylko dwa domy!