Autor: Dopoznania.pl
18 listopada, 2019Newsy

Twój nowy dom w Robakowie – III etap Osiedla Przyjaznego już w sprzedaży

R.F. Construction Osiedle Przyjazne IIIPlanujesz zakup nowego domu w okolicy Poznania? Doskonale się składa! Deweloper R.F. Construction prowadzi sprzedaż III etapu Osiedla Przyjaznego. Dowiedz się więcej i zamieszkaj w Robakowie.

R.F. Construction Osiedle Przyjazne IIIPowstające przy ulicy Przyjaznej w Robakowie budynki to kontynuacja znanego i cieszącego się sporym zainteresowaniem projektu deweloperskiego. W ramach najnowszego etapu przygotowanych zostanie 20 lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Osoby zainteresowane zakupem nowego domu koło Poznania wybierać mogą pomiędzy dwoma wariantami nowych „M”.

Pierwszy rodzaj to 4-pokojowe mieszkania dwupoziomowe o powierzchni 75,51 m z przynależnymi ogródkami liczącymi do 110 do 223 m2 oraz dwoma miejscami postojowymi.

Druga możliwość to lokale o metrażu 72,87 m2 z poddaszem nieużytkowym równym 18,20 m2. Ten typ „M” również posiada dwa miejsca postojowe oraz ogródek od 49 do 164 m2.

Przewidywany termin zakończenia budowy Osiedla Przyjaznego etap III to IV kwartał 2019 roku. Pozwól sobie na szybką przeprowadzkę do nowego domu w doskonałej lokalizacji, na terenie gminy Kórnik. Skontaktuj się z deweloperem i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

operem i wybierz najlepsze rozwiązanie.