Autor: Iza
13 maja, 2019Newsy

Typ Gościniec – postaw na niego!

Twój wymarzony dom, czeka na Ciebie na Osiedlu Księżnej Dąbrówki – Fosowa i Gościniec. Jeżeli planujesz zakup nieruchomości w przyjaznej, podpoznańskiej okolicy, to postaw na Dąbrówkę. Okolica ta prężnie się rozwija i zapewnia komfortowe warunki do życia. Na szczególną uwagę zasługuje projekt domu typu Gościniec – w sprzedaży znajduje się jeszcze jedenaście budynków tego rodzaju.

Nieruchomość posiada powierzchnię w dwóch wariantach – 143,50 m2 oraz 146,10 m2, w układzie dwukondygnacyjnym. Firma Nickel Development Sp. z o.o. postawiła na funkcjonalny projekt, który umożliwia maksymalnie dobre wykorzystanie powstałej powierzchni. W mniejszym wariancie powierzchniowym, na parterze znajduje się garaż dwustanowiskowy, salon z aneksem kuchennym i WC. Piętro podzielone zostało na cztery pokoje, garderobę i łazienkę. Dzięki temu, strefa dzienna wyraźnie oddzielona została od strefy sypialnej. Przy domach o większej powierzchni, na parterze dodatkowo wygospodarowane zostało pomieszczenie gospodarcze.

Domy na Osiedlu Księżnej Dąbrówki – Fosowa i Gościniec powstały z myślą o zróżnicowanych potrzebach klientów i dlatego też, pozwalają na dużą swobodę w zakresie ewentualnej rozbiórki ścian działowych – to gwarantuje pełne dopasowanie do zmieniających się potrzeb rodziny.

Ceny dostępnych jeszcze domów wahają się od 645 000 złotych do 655 000 złotych. Przynależne do nich działki posiadają powierzchnię ok. 214 m2.

 

 

Zobacz inne mieszkania w Dąbrówce