Autor: Dopoznania.pl
19 kwietnia, 2019Newsy

Upoluj mieszanie przed wakacjami

W dniach 27 i 28 kwietnia na terenie Global EXPO odbędzie się 67. Warszawska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. To doskonała okazja, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą stołecznych deweloperów, agencji w obrocie nieruchomościami oraz banków i pośredników kredytowych. Część wystawienniczą uzupełni szereg wydarzeń pomagających zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie własnego lokum.

Zbliżające się targi to impreza obowiązkowa dla wszystkich, którym zależy na bezpiecznym i korzystnym zakupie nieruchomości. Szeroka oferta deweloperów budujących w Warszawie i okolicy, spełni oczekiwania zróżnicowanych grup nabywców. Przytulna kawalerka, a może dom z ogrodem? W sercu stolicy, a może na jej obrzeżach? Niezależnie od tego, jakie wymagania stawiasz nowych czterem kątom, wizyta na targach okaże się najlepszym rozwiązaniem.

Podczas targowego weekendu goście będą mogli skorzystać z wykładów i seminariów, dzięki którym dowiedzą się m.in. jak uniknąć problemów przy ubieganiu się o kredyt. Ponadto na odwiedzających czekać będą eksperci z dziedziny aranżacji wnętrz, którzy podpowiedzą jak stworzyć idealną przestrzeń, dopasowaną do potrzeb wszystkich domowników.