Autor: Dopoznania.pl
13 lipca, 2021Newsy

UWI sprzyja aktywnym

Bliskość centrum oraz sąsiedztwo terenów rekreacyjnych to często jedne z kluczowych czynników, decydujących o wyborze nowego miejsca do życia. Realizowany przez UWI Inwestycje S.A. projekt Malta Wołkowyska doskonale wpisuje się w ten trend. Aktualnie trwa sprzedaż III etapu osiedla. Na nabywców czekają funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach i układach – każdy znajdzie coś dla siebie!

Powstająca przy ul. Wołkowyskiej w Poznaniu inwestycja przeznaczona jest dla osób, które chcą mieć wszystko w zasięgu ręki. Rozwinięta infrastruktura dzielnicy Rataje sprawia, że codzienne sprawy załatwić można w sąsiedztwie własnego „M”. W pobliżu nie brakuje m.in. punktów handlowo-usługowych, placówek edukacyjnych czy ośrodków zdrowia. Kolejną zaletą wybranej przez UWI Inwestycje S.A. lokalizacji jest wygodny i szybki dostęp do centrum Poznania.

Miejski charakter przedsięwzięcia nie wyklucza jednak zielonej, sprzyjającej rekreacji okolicy. Oferowana inwestycja znajduje się w pobliżu znanego i lubianego przez poznaniaków Jeziora Maltańskiego. Przestrzeń ta daje duże możliwości zarówno miłośnikom sportu, jak i zwolennikom bardziej leniwych form wypoczynku, takich jak spacer czy piknik.

W tym miejscu warto dodać, że firma UWI Inwestycje S.A. jest sponsorem głównym akcji Aktywna Malta. W ramach wydarzenia skorzystać można z bezpłatnych treningów. Start w każdą sobotę lipca o godz. 11. W programie:

  • bieganie
  • treningi dla mam z dziećmi
  • zajęcia dla dzieci
  • street workout
  • nordic walking

Sprawdź ofertę inwestycji Malta Wołkowyska, wybierz najlepsze rozwiązanie, ciesz się bliskością miasta i zieleni.