Autor: Dopoznania.pl
13 lipca, 2022Newsy

VI etap Green Home już w sprzedaży

Firma EBF Development uruchomiła sprzedaż kolejnego, szóstego już, etapu osiedla Green Home. W ramach nowego etapu, popularnej w Zielonej Górze inwestycji, oddane zostaną 2 kameralne budynki z 68 mieszkaniami o zróżnicowanych powierzchniach, które spełnią oczekiwania dzisiejszych nabywców.

Green Home to niekwestionowany sukces EBF Development. Najlepszym tego dowodem jest premiera kolejnego etapu przedsięwzięcia. Osiedle przy ul. Suwalskiej rośnie w oczach. Niedawno zakończyła się budowa V etap projektu, a już za chwilę ruszy procedura związana z przekazywaniem kluczy do lokali nowym mieszkańcom.

VI etap powiększy osiedle o dwa czterokondygnacyjne budynki, które pomieszczą łącznie 68 komfortowych „M”. Z myślą o zróżnicowanych oczekiwaniach nabywców, deweloper zaplanował lokale o powierzchni od 43 do 82 m2. Osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania w Zielonej Górze, wybierać mogą pomiędzy układami 2-, 3- i 4-pokojowymi. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej. Jej cena, w zależności od metrażu, waha się od 4 do 5 tys. zł. Pod budynkami zaplanowano hale garażowe z miejscami jedno- i dwustanowiskowe. Nie zabraknie również widy oraz placu zabaw dla najmłodszych. - Green Home to zespół nowoczesnych i funkcjonalnie zaprojektowanych budynków. Zróżnicowane powierzchnie pozwalają dostosować lokal do stylu życia i oczekiwań, a tym samym są odpowiednie zarówno dla klientów kupujących nieruchomość na własne potrzeby jak i w celach inwestycyjnych. – mówi Dorota Świderska z biura sprzedaży EBF Development. Cena za metr kwadratowy nowego mieszkania w Green Home w Zielonej Górze rozpoczyna się od 6900 złotych brutto, a planowany termin zakończenia tego etapu to marzec 2024 roku.

Mówiąc o zaletach inwestycji dewelopera EBF Development nie można zapomnieć o lokalizacji. Pobliskie tereny zielone zadowolą wszystkich miłośników relaksu na świeżym powietrzu. W okolicy znaleźć można także szkołę, przedszkole, galerie handlową oraz punkty handlowo-usługowe. Całość uzupełnia sprawna komunikacja z centrum miasta.

EBF Development jest doskonale znany mieszkańcom Zielonej Góry. Deweloper realizuje w tej lokalizacji także inne przedsięwzięcia. Przy ulicy Moniuszki powstaje 6-kondygnacyjny budynek ze 192 mieszkaniami liczącymi od 25 di 127 m2. Oferta obejmuje kawalerki oraz 2-, 3-, i 4-pokojowe „M”. Te największe to dwupoziomowe, ustawne apartamenty z przestronnymi tarasami. Na parterze powstaną również 4 lokale usługowe o powierzchni od 61 do 120 m2. Zgodnie z przyjętym harmonogramem zakończenie realizacji nastąpi w IV kwartale 2023 roku.

Kolejna propozycja to, usytuowany pomiędzy ulicami Zdrojową, Źródlaną i Rzeźniczaka, II etap Zdrojowej Polany, w ramach którego przygotowane zostaną budynki nr 31, 33, 35 i 37. Na przyszłych mieszkańców czeka 200 lokali o metrażu od 43,16 do 75,82 m2. Klienci poszukujący nieruchomości w Zielonej Górze do wyboru mają mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Lokale parterowe posiadać będą ogródki. Planowany termin realizacji tego etapu przypada na I kwartał 2024 roku.