Autor: Dopoznania.pl
3 lutego, 2021Newsy

Viva Jagodno – Twój nowy adres we Wrocławiu

Viva Jagodno to nowa inwestycja mieszkaniowa, powstająca w atrakcyjnej, dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia. Miejsce to spełni oczekiwania nabywców, poszukujących balansu pomiędzy wielkomiejską wygodą, a odpowiednią dozą spokoju. Z myślą o indywidualnych oczekiwaniach kupujących, odpowiadający za realizację projektu deweloper Ronson Development, zaplanował mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach. Poznaj bliżej powstające na Jagodnie osiedle i wybierz nowe cztery kąty, skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Budowa nowej inwestycji deweloperskiej na Jagodnie została podzielona na 3 etapy, w ramach których oddanych łącznie 400 mieszkań. Szeroki wachlarz dostępnych rozwiązań sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Klienci zainteresowani nieruchomością w tej części dzielnicy Krzyki wybierać mogą pomiędzy układami 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, a nawet 6-pokojowymi. Dla nabywców ceniących czas i wygodę, deweloper przy współpracy z firmą TM Building system, przygotował atrakcyjne pakiety wykończenia pod klucz.

Mówiąc o zaletach osiedla Viva Jagodno, nie można zapomnieć o jego lokalizacji. Nowe mieszania od Ronson Development usytuowane są niecały kwadrans od centrum Wrocławia, w miejscu zapewniającym mieszkańcom codzienną wygodę. Na wyciągnięcie ręki są tu m.in.: sklepy, punkty usługowe, restauracje, szkoły i przedszkola, siłownia. Problemu nie stanowi także komunikacja z centrum - inwestycja znajduje się w pobliżu przystanku autobusowego oraz nowej linii tramwajowej. Całość uzupełniają okoliczne tereny zielone, wśród których wymienić można Park Zielony Klin oraz Park Brochowski.

Wygodna przestrzeń do życia w ciekawej, dobrze rozwiniętej okolicy? Trafiłeś pod właściwy adres! Skontaktuj się z biurem sprzedaży, wybierz najlepsze rozwiązanie i zamieszkaj na swoim.