Autor: Iza
17 lipca, 2019Newsy

W okolicy znajdziesz…

Gmina Tarnowo Podgórne ma do zaoferowania komfortową przestrzeń, stanowiącą kwintesencję podmiejskiej wygody w nowoczesnym wydaniu. Fakt ten nie umknął uwadze dewelopera Atram Sp. z o.o., który to właśnie tam, postanowił zrealizować swój kolejny projekt mieszkaniowy – Osiedle Sady.

To wyjątkowo estetyczna inwestycja o kameralnej zabudowie, która może stać się także Twoim miejscem do życia. Wybierając ją, otrzymasz możliwość codziennego korzystania z atrakcyjnych terenów zielonych, licznie zgromadzonych w okolicy. Zaledwie kilka minut jazdy będzie Cię dzielić od Tarnowa Podgórnego. Tam znajdziesz bogato rozbudowaną ofertę handlowo – usługową, rozrywkową, ośrodki zdrowia czy restauracje. Żłobek i przedszkole znajdują się w zasięgu ręki, a oferta oświatowa dla starszych dzieci, również cechuje się łatwą dostępnością.

Szczególnym atutem lokalizacyjnym Osiedla Sady jest bliskość trasy S11 oraz autostrady A2. Dzięki nim, z łatwością dojedziesz do Poznania i szybko będziesz poruszać się po całym regionie. Osoby niezmotoryzowane, mogą skorzystać z możliwości, jakie daje dobrze rozwinięta sieć połączeń komunikacji publicznej, obsługiwana przez trzy linie autobusowe.

Jeżeli taka perspektywa podmiejskiej wygody przemawia do Twojej wyobraźni, to już dziś zapoznaj się z ofertą osiedla. Obecnie w sprzedaży znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 85,52 m2 do 90,61 m2. Ich ceny rozpoczynają się od 399 000 złotych.