Autor: Klaudia
6 maja, 2019Newsy

W takiej lokalizacji życie jest piękne

Szukasz nowego domu pod Poznaniem? Co powiesz na przytulną, dwulokalową zabudowę i własny ogródek w prężnie rozwijającej się gminie, która zapewnia potrzebne na co dzień udogodnienia? Poznaj Osiedle Sady i przekonaj się, że podmiejski, nowoczesny standard życia jest rzeczywiście komfortowym rozwiązaniem.

Inwestycja od dewelopera Atram Sp. z o.o. położona jest 16 km od ścisłego centrum Poznania oraz zaledwie 3 km od dobrze rozwiniętego infrastrukturalnie Tarnowa Podgórnego. Duża ilość zieleni, zapewnia poszukiwaną przez klientów ciszę i spokój. Miejscowość Sady charakteryzuje się kameralną atmosferą, dającą poczucie bezpieczeństwa. Jednocześnie, infrastruktura całej metropolii znajduje się w zasięgu ręki. Jest to możliwe, zarówno dzięki łatwemu dojazdowi do głównych tras regionu, jak i dobrze rozwiniętej sieci połączeń komunikacji zbiorowej.

To, czego Twoja rodzina potrzebuje na co dzień znajduje się w zasięgu ręki. Na szczególną uwagę zasługuje bogata oferta placówek edukacyjnych. Żłobek Jagoda i Humorek oddalony jest o zaledwie 200 m od Osiedla Sady, przedszkole Bajkowy Świat o 1 km, a kolejne przedszkole (w Lusowie) o 2,5 km. Szkoła Podstawowa w Lusowie oddalona jest o 2,5 km a w Tarnowie Podgórnym o 5,5 km. W miejscowości tej znajduje się także Liceum Ogólnokształcące. Okoliczne sklepy, różnorodne punkty usługowe i obiekty sportowe pozwolą cieszyć się prawdziwie wygodnym stylem życia. Okolica zachęca licznymi terenami rekreacyjnymi. To idealne miejsce dla Ciebie!

Sprawdź oferty nowych mieszkań w gminie Tarnowo Podgórne