5 stycznia, 2017Strona główna

W takim miejscu chce się mieszkać

Osiedle Błękitny Staw w Biedrusku to atrakcyjna inwestycja, która wyszła spod ramienia cenionego dewelopera Novum Plus. Prócz najwyższego standardu wykończenia, ciekawych rozwiązań architektonicznych, eleganckiego stylu oraz funkcjonalnego układu, projekt odznacza się bardzo dobrym położeniem. 

Osiedle Błękitny Staw w Biedrusku to atrakcyjna inwestycja, która wyszła spod ramienia cenionego dewelopera Novum Plus. Prócz najwyższego standardu wykończenia, ciekawych rozwiązań architektonicznych, eleganckiego stylu oraz funkcjonalnego układu, projekt odznacza się bardzo dobrym położeniem. Każdy marzy o komfortowym mieszkaniu, które będzie miało dostęp do niezbędnej infrastruktury, a jednocześnie będzie znajdować się w otoczeniu spokojnej atmosfery przyrody. Decydując się na zakup lokalu na Osiedlu Błękitny Staw w Biedrusku można spełnić to marzenie.

Inwestycja mieści się w Gminie Suchy Las, na północ od Poznania. Jej dużą zaletą jest dobra komunikacja ze stolicą Wielkopolski. Jednak nawet w samym jej regionie można znaleźć wiele atrakcji i punktów usługowych, które potrzebne są do codziennego funkcjonowania. Niedaleko mieści się m.in. basen, centrum handlowe, centrum sportowe, szkoła oraz kościół. Na terenie samego osiedla znajduje się również plac zabaw dla dzieci oraz bogata infrastruktura.

Jednak największą zaletą lokalizacji projektu jest otoczenie lasów, parków oraz oczywiście malowniczego stawu. To właśnie tutaj można zaznać zasłużonego odpoczynku w pięknym i cichym otoczeniu. Osiedle Błękitny Staw w Biedrusku jest kierowane również do miłośników sportu, którzy ucieszą się z licznych terenów rekreacyjnych. To tam warto wybrać się w celu zaznania aktywności na świeżym powietrzu.