Autor: Dopoznania.pl
21 lipca, 2021Newsy

Waniliowa Park – atrakcyjna oferta nowych mieszkań na Lipie Piotrowskiej

Planujesz zakup nowego mieszkania we Wrocławiu? Zależy Ci na spokojnej okolicy i jednocześnie nie chcesz rezygnować z  atrakcji i możliwości, jakie daje duże miasto? Zamelduj się na Lipie Piotrowskiej! To tam powstaje Waniliowa Park – nowa inwestycja dewelopera Jakon Sp. z o.o.

Powstające przy ul. Waniliowej we Wrocławiu osiedle zaprojektowane zostało jako przyjazne do życia miejsce. Zgodnie z planem, deweloper odda 13 komfortowych budynków wielorodzinnych. Klienci zainteresowani zakupem nowego mieszkania na Lipie Piotrowskiej wybierać mogą pomiędzy układami 2-, 3- i 4-pokojowymi. Miłośnikom relaksu na świeżym powietrzu szczególnie polecamy lokale parterowe z przynależnymi ogródkami.

Osiedle Waniliowa Park zostanie ogrodzone, a dostęp do osiedlowych uliczek ograniczony będzie szlabanami wjazdowymi, co podniesie poziom bezpieczeństwa i komfortu. Deweloper zadba także o: oświetlenie i zaaranżowanie terenu inwestycji, miejsca postojowe i plac zabaw dla najmłodszych.

Mówiąc o zaletach nowych mieszkań przy ul. Waniliowej nie można zapomnieć o lokalizacji. Budynki powstają w spokojnej okolicy, która zapewnia dobry dostęp do niezbędnych na co dzień udogodnień, takich jak: sklepy, restauracja, przedszkole, żłobek. Dużą zaletą jest także dobre skomunikowanie z innymi częściami Wrocławia.