Autor: Dopoznania.pl
12 września, 2019Newsy

Warzymice pod Szczecinem – sprawdź ofertę nowych mieszkań

Gryf Development Osiedle ŚliwkoweOsiedle Śliwkowe w okolicach Szczecina to doskonały przykład na to, jak efektownie można połączyć wysokiej jakości budownictwo o ciekawej formie architektonicznej z dogodną, podmiejską lokalizacją. Jeżeli szukasz nowego mieszkania pod Szczecinem, to już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty od Gryf Development Sp. z o.o. Sp. k. i wybierz jeden z lokali dla siebie!

Inwestycja znajduje się w przyjaznej okolicy. Zaciszne sąsiedztwo, poczucie bezpieczeństwa i spokoju, będzie towarzyszyło jego mieszkańcom na co dzień. Warzymice koło Szczecina to także bliskość placówek oświatowych, przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku, ośrodków zdrowia, obiektówGryf Development Osiedle Śliwkowe handlowych i usługowych czy przystanków komunikacji publicznej.

Osoby zainteresowane możliwościami spędzania wolnego czasu w bezpośrednim kontakcie z naturą, przekona fakt, iż okolica jest pełna malowniczych i dobrze zagospodarowanych tras pieszo – rowerowych. Ponadto w sąsiedztwie Osiedla Śliwkowego przebiega także trasa Orła Bielika a tereny Doliny Dolnej Odry są objęte programem Natura 2000.

Szybki dojazd do centrum Szczecina jak również sprawne poruszanie się po całym regionie, zapewni rozbudowa obwodnicy Warzymic i Przecławia.

Ciekawy projekt osiedla oraz wysoka jakość budynków tworzą kombinację, która będzie przynosić satysfakcję na długie lata. Pomyśl jak wygodnie możesz mieszkać, ciesząc się zaciszną atmosferą, pozbawioną zgiełku i tłoku.