Autor: Iza
17 kwietnia, 2019Newsy

Wiele możliwości, by zmienić standard swojego życia

Zielony Brochów to kameralne osiedle o wyjątkowej, wyszukanej architekturze. Wprowadza swoich mieszkańców do przyjaznej przestrzeni, która daje wytchnienie i pozwala odpocząć, w poczuciu bezpieczeństwa. Jeżeli i Ty jesteś zainteresowany tego typu, nowym mieszkaniem na Brochowie, to już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty. Różnorodność lokali, pozwala na idealne dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Firma Projekty Deweloperskie HOSSANOVA Sp. z o.o., Sp.k. informuje, iż w sprzedaży znajdują się nieruchomości 2- pokojowe, których powierzchnia waha się od 41,41 m2 do 48,99 m2. To niezwykle popularna opcja, która zaspokaja potrzeby zarówno aktywnych singli jak i pary w różnym wieku. Rodziny oraz klientów o wyższych wymaganiach, z pewnością zainteresuje oferta nieruchomości 3- pokojowych, które zapewniają powierzchnię od 49,40 m2 do 83,46 m2. Do mieszkań parterowych przynależą ogródki, zaś te, znajdujące się na drugim piętrze, oferują układ 2- kondygnacyjny z antresolą.

Zielony Brochów opiera swój projekt o kameralne budynki wielorodzinne, które dzięki zastosowaniu dachu o dwuspadowej konstrukcji, idealnie wpisują się w charakter okolicy. Łączą wyszukaną, elegancką architekturę z nowoczesnym wyposażeniem wnętrz, tworząc godne uwagi połączenie. Jeżeli chcesz kupić nowe mieszkanie na Brochowie to tylko tutaj! Zarezerwuj jeden z dostępnych lokali już dziś.

 

Zobacz inne mieszkania na Brochowie