Autor: Dopoznania.pl
11 lutego, 2022Newsy

Wieruszowska 2 – atrakcyjny wybór mieszkań w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Cenisz dobry dostęp do rozwiniętej infrastruktury, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z bliskości natury? Zamelduj się na Grunwaldzie. To właśnie tam powstaje nowa inwestycja dewelopera Jakon.

Wieruszowska 2 to propozycja skrojona na miarę zróżnicowanych potrzeb dzisiejszych klientów. Szeroki wybór mieszkań, do kawalerek aż po lokale 4-pokojowe, sprawia że swoje miejsce znajdzie tu zarówno singiel, para, jak i rodzina z dziećmi. Oferowane lokale posiadać będą powierzchnie dodatkowe w postaci balkonów lub ogródków. Z myślą o codziennej wygodzie mieszkańców, deweloper Jakon, zaplanował m.in.: cichobieżne windy, podziemną halę garażową, naziemne miejsca postojowe, plac zabaw oraz stację do ładowania samochodów elektrycznych. Warto dodać, że na każdej kondygnacji znajdą się rolety. Interesujący punkt inwestycji stanowi dziedziniec ze starannie zaprojektowaną zielenią, co pozwoli mieszkańcom na odpoczynek tuż za przysłowiowym progiem.

Zieleni nie brakuje także w sąsiedztwie osiedla. W pobliżu ul. Wieruszowskiej w Poznaniu rozciąga się Lasek Marceliński, który kusi miłośników relaksu na świeżym powietrzu, przepięknymi, rozległymi terenami spacerowymi. Bliskość natury nie oznacza jednak rezygnacji z codziennej wygody. Grunwald pochwalić się może doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Na wyciągnięcie ręki są tu m.in. punkty handlowo-usługowe, ośrodki zdrowia, placówki edukacyjne czy przystanki komunikacji miejskiej.

Jeżeli szukasz nowego mieszkania na Grunwaldzie, Wieruszowska 2 okaże się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Skontaktuj się z biurem sprzedaży dewelopera Jakon i wybierz nowe „M” dopasowane do Twoich potrzeb.