Autor: Dopoznania.pl
23 marca, 2021Newsy

Wilczak 20 – gotowe do odbioru mieszkania na Winogradach

Wilczak 20 to jeden z najciekawszych projektów mieszkaniowych, zlokalizowanych na terenie dzielnicy Winogrady w Poznaniu. Oferowana przez Agrobex inwestycja łączy w sobie funkcjonalne rozwiązania, bezpieczeństwo, atrakcyjne położenie i proekologiczne trendy. Realizacja osiedla została zakończona. W sprzedaży ostatnie wolne mieszkania.

Osiedle Wilczak 20 to duży i ważny dla spółki Agrobex projekt. Od momentu rozpoczęcia budowy powstało 6 budynków wielorodzinnych, w których znalazło się łącznie 545 mieszkań. Inwestycja cieszy się popularnością wśród klientów poszukujących nowego mieszkania na Winogradach. Jako wyróżniki tej propozycji wymienić można m.in.: nowoczesną architekturę, halę garażową, system monitoringu, elementy małej architektury, osiedlową zieleń, plac zabaw oraz siłownię zewnętrzną. Na szczególną uwagę zasługują instalacje fotowoltaiczne. - Wilczak 20 to dla nas bardzo ważny projekt. Ogromną wagę przyłożyliśmy do komfortu i bezpieczeństwa oraz szeregu innych udogodnień, które wypływają na komfort mieszkania. Nie zabrakło rozwiązań proekologicznych, czyli m.in. instalacji fotowoltaicznej, w przypadku której, w kontekście inwestycji deweloperskich na terenie Poznania, jesteśmy pionierem i zdecydowanym orędownikiem - mówi Lucyna Jarczyńska, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu firmy Agrobex.

Dopełnieniem projektu jest zakończona już przebudowa znajdującego się na terenie inwestycji budynku dawnej spalarni. Projekt autorstwa uznanych architektów Piotra Litoborskiego i Piotra Marciniaka będzie spełniał funkcje handlowo-usługowe oraz biurowe.

Kolejną zaletą nowych mieszkań od dewelopera Agrobex jest ciekawa lokalizacja, łącząca w sobie codzienną wygodę z odpowiednią dozą spokoju. W pobliżu inwestycji Wilczak 20 znaleźć można wszystko, co niezbędne na co dzień, w tym: sklepy spożywcze i markety, sklepy branżowe, punkty usługowe, lokale gastronomiczne, apteki i ośrodki zdrowia, kluby fitness i siłownie, placówki edukacyjne. Ponadto nie brakuje tu przystanków komunikacji miejskiej, umożlwiającej swobodne przemieszczanie się po terenie całego Poznania. Całość uzupełniają pobliskie tereny rekreacyjne, w tym Park Cytadela i tereny nadwarciańskie.

Na nabywców czekają ostatnie wolne mieszkania z V etapu przedsięwzięcia. Co istotne, przyszli lokatorzy mogą skorzystać również z możliwości wykończenia mieszkań pod klucz w jednym z dwóch pakietów - idea lub perfect. Dzięki takiej usłudze można zaoszczędzić sporo czasu, który zazwyczaj poświęca się na wyszukiwanie odpowiednich produktów.