Autor: Dopoznania.pl
22 stycznia, 2021Newsy

Wilczak 20 – nowe mieszkania na Winogradach gotowe do odbioru

Budowa inwestycji mieszkaniowej Wilczak 20 dobiegła końca. U zbiegu ulic Wilczak i Serbskiej, deweloper Agrobex zrealizował jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych projektów mieszkaniowych w Poznaniu. Jeżeli szukasz nieruchomości na Winogradach i zależy Ci na szybkiej przeprowadzce, trafiłeś pod dobry adres.

Wilczak 20 to nowoczesne osiedle, powiększane sukcesywnie od 2011 roku. W sumie powstało tu 6 budynków wielorodzinnych, mieszczących łącznie 545 lokali. Jako ostatni oddany został budynek A, w którym znalazło się 106 mieszkań. - Wilczak 20 to dla nas bardzo ważny i duży projekt. Ogromną wagę przyłożyliśmy do komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców. Nie zabrakło również nowoczesnych, w tym proekologicznych rozwiązań. Mieszkańcy chwalą sobie także zaaranżowanie przestrzeni pełnych zieleni, które tworzą specyficzny klimat na terenie osiedla - mówi Lucyna Jarczyńska, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu firmy Agrobex.

Klienci zainteresowani zakupem nowego mieszkania na Winogradach w Poznaniu, skorzystać mogą z oferty V etapu projektu. W puli dostępnych lokali znaleźć można powierzchnie mieszczące się w przedziale od 47,40 do 58,70 m2. Ceny rozpoczynają się od 7 550 zł/m2. Przyszli lokatorzy mogą skorzystać również z możliwości wykończenia mieszkań pod klucz w jednym z dwóch pakietów - idea lub perfect. Usługa ta pozwoli zaoszczędzić sporo czasu, który zazwyczaj poświęca się na wyszukiwanie odpowiednich produktów.

Osiedle Wilczak 20 to nie tylko funkcjonalne, dopasowane do zróżnicowanych potrzeb nabywców, mieszkania. Propozycję Agrobexu wyróżnia sporo elementów. Budynki wyposażone są w instalację fotowoltaiczną, gwarantującą mniejsze koszty energii elektrycznej na częściach wspólnych nieruchomości. Dodatkowym atutem, podnoszącym bezpieczeństwo i komfort, jest podziemna hala garażowa oraz system monitoringu i kontroli dostępu. Nie brakuje elementów małej architektury, m.in. oświetlenie, ławki, stojaki na rowery, przestronny i bezpieczny plac zabaw, a także zewnętrzna siłownia. Całości dopełniają lokale handlowo-usługowe.

Wśród licznych atutów inwestycji Wilczak 20 wymienić należy lokalizację. Winogrady to miejsce, które w harmonijny sposób łączy miejską wygodę z odrobiną spokoju. W niewielkiej odległości od osiedla działają sklepy, galerie handlowe, ośrodki zdrowia, apteki, punkty usługowe, lokale gastronomiczne czy placówki edukacyjne. Ponadto w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe (linii 72 i 85) oraz tramwajowe (linia 3). Miłośników zieleni z pewnością zadowolą pobliskie tereny nadwarciańskie (300 m od osiedla) oraz znany i lubiany przez Poznaniaków Park Cytadela.

Dopełnieniem inwestycji Wilczak 20 jest zakończona już przebudowa znajdującego się na terenie inwestycji budynku dawnej spalarni. Projekt autorstwa uznanych architektów Piotra Litoborskiego i Piotra Marciniaka będzie spełniał funkcje handlowo-usługowe oraz biurowe.