Autor: Dopoznania.pl
25 czerwca, 2021Zakup inwestycyjny

Wilda Corner – nowe mieszkania u zbiegu Czarnieckiego i Roboczej w Poznaniu

Poznańska Wilda przyciąga coraz większe grono klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Trudno się temu dziwić, dzielnica przeżywa dynamiczny rozwój, stając się modnym i komfortowym miejscem do życia. Jej dużym atutem jest także atrakcyjna lokalizacja blisko centrum, dzięki czemu cała kulturalno-rozrywkowa  oferta Poznania jest na wyciągnięcie ręki. Potencjał Wildy docenił także deweloper Grupa Inwest, który ruszył z budową nowej inwestycji mieszkaniowej, usytuowanej u zbiegu ulic Czarnieckiego oraz Roboczej.

Wilda Corner to nowoczesny projekt nastawiony na zróżnicowane potrzeby dzisiejszych kupujących. W 5-piętrowym budynku rozlokowanych zostanie 60 mieszkań w układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Nabywcy zainteresowani zakupem nowego mieszkania na Wildzie w Poznaniu wybierać mogą pomiędzy powierzchniami mieszczącymi  się w przedziale od 34 do 89 m2. Proponowane „M” zyskają dodatkową przestrzeń w postaci balkonu lub tarasu. Szeroki wachlarz możliwości sprawia, że swoje miejsce znajdzie tu zarówno singiel, para, jak i rodzina z dziećmi. Inwestycję Wilda Corner polecić należy także uwadze prywatnych inwestorów, którzy chcą zarobić na wynajmie nieruchomości.

Poza wygodnymi „M” w budynku znajdą się również windy i dwupoziomowa podziemna hala garażowa. Zgodnie z przyjętym harmonogramem realizacja projektu zostanie zamknięta w IV kwartale 2022 roku.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży dewelopera Grupa Inwest i wybierz swoje nowe mieszkanie na Wildzie.