Autor: Dopoznania.pl
30 września, 2019Newsy

Willa Wrzos – kup nowy dom w Piasecznie i skorzystaj z pomocy eksperta finansowego

Comfort Life Willa WrzosDeweloper COMFORT LIFE Sp. z o.o. kompleksowo podchodzi do kwestii obsługi swoich klientów i stara się stworzyć im optymalne warunki do spełnienia marzeń o idealnym, nowym domu. Dlatego też, oferuje wsparcie w zakresie pozyskania środków, w ramach kredytu hipotecznego.

Każdy, kto zdecyduje się na zakup lokalu na osiedlu Willa Wrzos, otrzyma możliwość konsultacji z niezależnym ekspertem finansowym, który przeprowadzi klienta przez cały proces starania się o pieniądze. Pomoc ta jest oczywiście bezpłatna i w pełni profesjonalna. Doradcy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, dzięki którym będą w stanie dokładnie rozpoznać potrzeby i możliwości wnioskodawcy, by przeanalizować rynek, Comfort Life Willa Wrzospod względem możliwie najkorzystniejszych ofert bankowych.

Nieocenioną pomocą, dla nabywców domów na osiedlu Willa Wrzos jest także wsparcie w wypełnieniu wymaganych przez bank formularzy czy zgromadzeniu niezbędnych dokumentów. To znaczna oszczędność czasu – samodzielne porównywanie ofert bywa kłopotliwe dla osoby niezorientowanej w zawiłościach zapisów umów kredytowych. Ponadto, wybierając możliwie najkorzystniejszą opcję zadłużenia, doradca pomoże zaoszczędzić znaczną kwotę, którą z powodzeniem można wydać na swobodniejsze wykańczanie wnętrz.

Zleć analizę rynku fachowcom a zaoszczędzony czas i pieniądze, wykorzystaj w ulubiony sposób. Kup nowy dom w podwarszawskim Piasecznie. Pora na Twój ruch!