Autor: Dopoznania.pl
16 listopada, 2021Newsy

Wille Bukowska – gotowe do odbioru domy na Grunwaldzie

Poszukujesz nowego domu w Poznaniu? Marzysz o własnym ogródku i dobrym dostępie do centrum miasta? Zamelduj się na Grunwaldzie – wybierz gotowe „M” w inwestycji Wille Bukowska.

Oferowane przez Vox Active Sp. z o.o. Sp. k. osiedle to miejsce stworzone z myślą o klientach poszukujących odpowiedniego balansu pomiędzy wielkomiejskim stylem a odrobiną spokoju i kameralnego klimatu na co dzień. W ramach nowej inwestycji na Grunwaldzie zrealizowane zostały wysokiej jakości, dwukondygnacyjne wille miejskie.

W każdym budynku znalazły się cztery mieszkania z widokiem na dwie strony świata. Klienci zainteresowani zakupem nowego domu na osiedlu Wille Bukowska wybierać mogą pomiędzy lokalami o powierzchni 108 m2 oraz 134 m2. Każdy segment posiada osobne wejście, 4 lub 5 pokoi oraz ogród liczący od 60 do 170 m2.

Inwestycja dewelopera Vox Active Sp. z o.o. Sp. k. to produkt premium przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Na uwagę zasługują wysokiej jakości materiały oraz urbanistyka osiedla. Do dyspozycji mieszkańców oddany został prywatny las ze ścieżkami biegowymi, placem zabaw i polaną wypoczynkową.

W sprzedaży ostatnie wolne lokale. Skontaktuj się z deweloperem, wybierz najlepsze rozwiązanie i zacznij nowy rozdział na Grunwaldzie.