Autor: Dopoznania.pl
9 czerwca, 2021Newsy

Wille Marysieńki – nowe domy gotowe na rewolucję energetyczną

Proekologiczne rozwiązania obecne są na wielu płaszczyznach naszego życia. Segregujemy śmieci, zamieniamy samochody na rowery, coraz częściej zwracamy także uwagę na to co jemy i co na siebie zakładamy. Przyjazne środowisku trendy wkraczają również w przysłowiowe cztery kąty. W tym temacie, na mapie poznańskich nieruchomości, na szczególną uwagę zasługuje inwestycja Wille Marysieńki – osiedle oferujące nowe domy stworzone z myślą o ekologii i komforcie mieszkańców.

Wille Marysieńki to nowa inwestycja zlokalizowana w klinie zieleni pomiędzy ul. Chocimską a Mateckiego. Za realizację, oferującej nowe domy szeregowe na Piątkowie, inwestycji odpowiada deweloper Pekabud Morasko Inwestycje Sp. z o.o. Co istotne, budowa osiedla dobiegła końca i wszystkie dostępne nieruchomości są gotowe do odbioru. To doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy marzą o szybkiej przeprowadzce i lecie we własnym ogródku.

Nabywcy zainteresowani zakupem nowego domu na Piątkowie w Poznaniu wybierać mogą pomiędzy segmentami mieszczącymi się w przedziale od około 116 do ponad 175 m2. Każdy dom dysponuje garażem lub zadaszonym miejscem postojowym oraz zielonym ogródkiem. Osiedle domów szeregowych Wille Marysieńki zlokalizowane jest w atrakcyjnej okolicy, którą polecić należy w szczególności osobom stawiającym na połączenie wygody, dobrego dostępu do centrum i odpowiedniej dozy spokoju.

Mówiąc o zaletach inwestycji przy ul. Mateckiego w Poznaniu nie można zapomnieć o nowoczesnych, proekologicznych rozwiązaniach. Projekt dewelopera Pekabud Morasko Inwestycje Sp. z o.o. stworzony został z myślą o nadchodzącej rewolucji energetycznej oraz komforcie i portfelach domowników.

Mieszkańcy osiedla Wille Marysieńki zyskają:

  • fotowoltaikę na dachach
  • pompy ciepła
  • gniazdo siłowe w garażach dla samochodów hybryd plug-in/full electric
  • trzyszybowe okna
  • rolety sterowane elektrycznie montowane w systemie integro.
  • niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe na parterze