Autor: Dopoznania.pl
30 marca, 2021Zakup inwestycyjny

Winiarska 40 – sprawdź ofertę mieszkań w atrakcyjnej części Poznania

Winiarska 40 to kameralna inwestycja mieszkaniowa powstająca na terenie dzielnicy Winiary. Za realizację projektu odpowiada deweloper Constructa Plus. Zgodnie z planem budowa zostanie zakończona w IV kwartale 2021 roku.

Powstający przy ulicy Winiarskiej 40, sześciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, pomieści 49 mieszkań o powierzchni od 29,74 do 96,30 m2. Większość lokali posiadać będzie funkcjonalne loggie, a 10 z nich dodatkowo zyska tarasy liczące od 1,98 do 49,36 m2. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców deweloper zadbał także o komórki lokatorskie przypadające na każde „M”, 44 miejsca postojowe w dwupoziomowej hali garażowej oraz 5 miejsc naziemnych.

Zakup nowego mieszkania na Winiarach polecić należy osobom, które cenią spokój i jednocześnie nie chcą rezygnować z atrakcji i udogodnień, jakie daje Poznań. Warto zwrócić także uwagę na rozwiniętą ofertę dzielnicy. W pobliżu inwestycji Winiarska 40 znaleźć można m.in. sklepy, centra handlowe, punkty usługowe czy placówki edukacyjne. Całość uzupełnia pobliski Park Sołacki – jeden z ulubionych terenów rekreacyjnych Poznaniaków.

W puli dostępnych aktualnie mieszkań znaleźć można lokale 2-, 3-pokojowe. Skontaktuj się z deweloperem i wybierz własne cztery kąty dopasowane do Twoich potrzeb.