Autor: Iza
12 kwietnia, 2019Newsy

Wiosenna promocja - Na start taniej!

Wiosenna promocja, jaką objęte zostało osiedle Uradzka 5, to doskonała propozycja dla osób, które chcą kupić nowy dom w Poznaniu, w niepowtarzalnej cenie. Sprawdź szczegóły już dziś i przekonaj się, że marzenia są bliżej, niż Ci się wydaje.

Deweloper AT Inwest Sp. z o.o. Sp.k. informuje, iż w ramach akcji „Na start taniej” możesz stać się właścicielem wymarzonego domu, już za 404 900 złotych. Promocja obejmuje wszystkie z dostępnych jeszcze nieruchomości na osiedlu Uradzka 5 a wspomniana cena dotyczy lokali B1, C2 oraz D1 z bazowym pakietem wykończenia.

Nowy dom w Poznaniu za 3 990 zł/m2 to propozycja, która nie powinna umknąć Twojej uwadze. Dodatkowym atutem jest to, iż możesz zamieszkać we własnym domu już za cztery miesiące. Takie połączenie zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Te nowoczesne nieruchomości w zabudowie szeregowej posiadają 130 m2 powierzchni całkowitej, co daje 101,47 m2 powierzchni użytkowej. Pozwala ona na wygospodarowanie nawet do 5 pokoi, dzięki dużej swobodzie w zakresie adaptacji pomieszczeń. Markowe materiały budowalne, solidne wykonanie oraz przynależność ogrodów, których powierzchnia sięga nawet 110 m2, to kolejne atuty.

Dwie pełne kondygnacje oraz poddasze, zaspokoją potrzeby Twojej rodziny, zapewniając wszystkim jej członkom, należyte poczucie prywatności. Przy takiej cenie, możesz pozwolić sobie na więcej. Skorzystaj z wiosennej promocji i ciesz się przeprowadzką „na swoje” już niebawem.

 

Zobacz nowe mieszkania na Grunwaldzie w Poznaniu