Autor: Iza
26 lutego, 2019Newsy

Wszystko będziesz mieć w zasięgu ręki!

Firma JACK-BUD POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. stara się, by realizowane przez nią osiedla, każdorazowo spełniały najwyższe standardy, pod względem nie tylko jakości i estetyki ale przede wszystkim funkcjonalności. Tylko wtedy, mieszkańcy będą mogli poczuć się rzeczywiście komfortowo i bezpiecznie.

Jak to wygląda w praktyce? Inwestycja Na Kutrzeby ma do zaoferowania mieszkania o dużym zróżnicowaniu układu i metrażu. Ponadto, w budynkach znajdują się komórki lokatorskie a do każdego mieszkania przewidziane zostały po dwa miejsca parkingowe. Komfortowe odległości pomiędzy blokami, zachowują poczucie kameralności i prywatności. Dla najmłodszych przewidziano bezpieczny plac zabaw.

Dojście do przystanków komunikacji zbiorowej (PKS i PKP), zajmuje zaledwie 10 minut. Szybki dojazd do trasy S5 i DK92, gwarantuje sprawne poruszanie się po całym regionie. Jednocześnie, większość codziennych potrzeb zaspokoisz, korzystając z bogato rozbudowanej infrastruktury w najbliższej okolicy. Galeria handlowa, ośrodek zdrowia, apteka, różnego typu placówki oświatowe, bankomat, obiekty sportowe, stacja benzynowa, myjnia samochodowa, przychodnia weterynaryjna, restauracje czy targ z lokalnymi produktami, pozwolą Ci wieść wygodne życie o miejskim charakterze. Okolica zapewnia również łatwy dostęp do licznych terenów zielonych (Jezioro Dobre, Jezioro Biezdruchowo), które swoją infrastrukturą, skutecznie zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu. Potrzebujesz czegoś więcej?