Autor: Klaudia
25 marca, 2019Newsy

Wybierz wykończenie pod klucz i ciesz się szybką przeprowadzką

Myślisz o zakupie nowego mieszkania, ale wizja jego wykończenia jest dla Ciebie zbyt obciążająca? Pozwól sobie pomóc w realizacji marzeń i postaw na ofertę PWD Deweloper Sp. z o.o. Realizowane przez niego mieszkania, wchodzące w skład osiedla Park Podolany, można nabyć w standardzie wykończenia pod klucz. Poznaj korzyści, płynące z tego rozwiązania!

Znacząco ograniczysz czas potrzebny do zatrudnienia ekip wykończeniowych i koordynację ich prac. Wybór materiałów, także odbędzie się w znacznie prostszy sposób. Prace prowadzone są zgodnie z wytycznymi klienta, a ich prawidłowy przebieg gwarantowany jest przez profesjonalny nadzór techniczny. Deweloper bazuje wyłącznie na materiałach, pochodzących od renomowanych producentów i sprawdzonych ekipach.

Ponadto, opcja ta będzie korzystniejsza finansowo, w porównaniu do samodzielnego zlecania poszczególnych prac, różnym podwykonawcom. Mieszkania sprzedawane są w standardzie deweloperskim, zaś opcję wykończenia pod klucz, można zamówić w ramach odrębnej umowy. Obejmuje ona montaż paneli podłogowych, drzwi wewnętrznych, płytek ceramicznych oraz tzw. biały montaż w łazience. Ściany są malowane na biało.

Pomyśl jak szybko i wygodnie możesz przenieść się do nowoczesnego i solidnego mieszkania na osiedlu Park Podolany, położonego w atrakcyjnej, poznańskiej lokalizacji. Opcja zakupu mieszkania w standardzie pod klucz jest także optymalnym rozwiązaniem dla osób, planujących nabycie nieruchomości w celach inwestycyjnych.