Autor: Iza
16 lipca, 2019Newsy

Wygoda na wyciągnięcie ręki

Firma PlanetBud Development sp. z o.o. wyjątkowo starannie podchodzi do kwestii wyboru odpowiednich lokalizacji, dla swoich projektów mieszkaniowych. Wynika to ze znajomości oczekiwań współczesnych klientów i przeświadczenia, iż okolica, ma realny wpływ na nasze życie. Dlatego też, realizując Osiedle Kwiatowe III, kolejny już raz, deweloper postawił na podpoznańskie Zalasewo.

Jeżeli marzysz o nowym domu pod Poznaniem, to koniecznie sprawdź te okolicę. Zalasewo jest oddalone od granic administracyjnych stolicy Wielkopolski, o jedynie 2 km. To optymalna wartość, która pozwala się zdystansować od miejskiego zgiełku i toku, nie tracąc równocześnie możliwości wykorzystania wielkomiejskiej infrastruktury, gdy tylko pojawi się taka potrzeba.

Osiedle Kwiatowe III jest otoczone dobrze rozwiniętą infrastrukturą, obejmującą wszelkie aspekty życia codziennego. Przeplata się ona z atrakcyjnymi terenami zielonymi. Dlatego też, mieszkając tam, niczego nie będzie Ci brakować. Z łatwością odprowadzisz dzieci do żłobka, przedszkola czy szkoły, odpoczniesz na świeżym powietrzu, spotkasz się z przyjaciółmi na obszarze atrakcyjnych terenów rekreacyjnych i wykonasz codzienne zakupy. Zaplecze handlowo – usługowe jest mocno zróżnicowane i obejmuje zarówno mniejsze podmioty jak i powszechnie znane sieci handlowe.

Sprawny dojazd do Poznania – zarówno komunikacją publiczną jak i własnym samochodem, powiększy ofertę infrastrukturalną o mniej powszechne udogodnienia. Twoja rodzina zasługuje na odpowiednio dostatnią i wygodną przestrzeń.