6 lutego, 2019Strona główna

Wygodny bliźniak z ogródkiem, czeka właśnie na Ciebie

Uradzka 5 to kameralne osiedle, składające się z wygodnych domów w zabudowie bliźniaczej, dwulokalowej. Położone w spokojnym sąsiedztwie, zapewnia komfort życia, wynikający z bliskości centrum Poznania. Idealne miejsce dla osób, poszukujących wygodnej przestrzeni dla rodziny.

Deweloper AT Inwest Sp. z o.o. Sp.k. postawił na projekt domów o trzech kondygnacjach, o powierzchni użytkowej 101,5 m2. Na parterze znajduje się doskonale doświetlony salon z aneksem i toaleta. Piętro podzielono na dwie sypialnie i łazienkę. Poddasze zapewnia dużą swobodę aranżacyjną. Swobodnie możesz wydzielić tam dwie kolejne sypialnie i łazienkę. Różne możliwości adaptacji pomieszczeń powodują, iż zaproponowaną przestrzeń, z łatwością dopasujesz do potrzeb swojej rodziny. Wyraźny podział na strefę dzienną i sypialną, gwarantuje należyte poczucie prywatności, dla wszystkich mieszkańców.

Dodatkowo, każda z nieruchomości posiada prywatny ogródek, którego powierzchnia waha się od 43 m2 do 110 m2. Z salonu prowadzi bezpośrednie wejście na taras, stanowiący integralną część ogródka. Miejsca postojowe znajdują się przy budynku. Planowany termin zakończenia budowy to II kwartał 2019 roku.

Osiedle to jest warte uwagi nie tylko ze względu na optymalną lokalizację ale także wysoką jakość, gwarantowaną przez zastosowanie wyłączenie sprawdzonych materiałów budowlanych, pochodzących od renomowanych producentów. Estetyczna, ponadczasowa architektura, znakomicie wpisuje się w charakter okolicy.