18 czerwca, 2018Newsy

Wygodny system płatności

Możesz stać się właścicielem wymarzonego lokalu, położonego w ścisłym centrum aglomeracji śląskiej, bez konieczności wykładania dużej kwoty przy podpisaniu umowy. Deweloper J.W. Constructionzapewnia bowiem atrakcyjne warunki finansowania, oparte na systemie 10/90.

Możesz stać się właścicielem wymarzonego lokalu, położonego w ścisłym centrum aglomeracji śląskiej, bez konieczności wykładania dużej kwoty przy podpisaniu umowy. Deweloper J.W. Construction zapewnia bowiem atrakcyjne warunki finansowania, oparte na systemie 10/90.

Co to oznacza dla Ciebie, jako klienta? Podczas podpisywania umowy, zobowiązany będziesz do wpłacenia zaledwie 10% wartości całej nieruchomości. Resztę należności, uregulujesz dopiero po zakończeniu budowy. Warto nadmienić, iż jest to opcja korzystna z perspektywy kupującego, ponieważ ogranicza ilość formalności, związanych z wypłatą kolejnych transz – jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych umów deweloperskich. Ponadto nie musisz dysponować dużą sumą, aby w pewny sposób zarezerwować sobie prawo do wybranego lokalu. Po trzecie, już dzisiaj możesz spełnić swoje marzenie, a o zgromadzenie środków na zakup, zatroszczyć się po podpisaniu umowy deweloperskiej.

Dlaczego warto postawić na osiedle Nowe Tysiąclecie? Położone w sercu Katowic, w pobliżu jednego z największych parków miejskich w Europie, gwarantuje wygodę życia. Nowoczesna architektura, wysoka jakość wykonania oraz niebanalny design, wsparte zostały okazałą panoramą miasta, jaka roztacza się z wyższych kondygnacji. Dobrze nasłonecznione wnętrza, dają dużą swobodę aranżacyjną.

Już dziś skontaktuj się z przedstawicielem dewelopera i przekonaj, że system płatności 10/90 to wygoda podejmowania decyzji, a także bezpieczeństwo –środki przelewasz dopiero w momencie, kiedy budowa lokalu jest już zakończona.