Autor: Dopoznania.pl
17 września, 2021Newsy

Wyjątkowa inwestycja w sercu Borów Tucholskich

Energiale to wyjątkowa inwestycja realizowania na terenie miejscowości Tleń, w samym sercu Borów Tucholskich. Oferowane w ramach projektu domy łączą funkcjonalne rozwiązania  nastawione zarówno na dobro mieszkańców, jak i środowiska. Jeżeli chcesz przejść na zieloną stronę mocy, trafiłeś pod właściwy adres. Poznaj naturalnie piękną inwestycję, powstającą w jednej z najbardziej malowniczych miejscowości w Polsce.  

Ruszyła budowa unikalnej inwestycji w Borach Tucholskich. W ramach I etapu projektu oddane zostaną dwie plus energetyczne Wille Apartamentowe Energiale Garda, umiejscowione na działkach o powierzchni 1150 m2. Realizowane w pełnej zgodzie z naturą domy na nowo definiują pojęcia komfortu i bezpieczeństwa.

Zacznijmy od funkcjonalnego, dobrze przemyślanego układu pomieszczeń. Strefę dzienną stanowić będzie wygodny salon z częścią kuchenno-koktajlową oraz jadalnią. Całość zyska doskonałe doświetlenie dzięki panoramicznym przeszkleniom z wyjściem na przestronny taras. Na tej kondygnacji znajdzie się także łazienka z prysznicem, pralnia, garderoba oraz przestrzeń hi-tech. Piętro zarezerwowane zostało m.in. dla dwóch sypialni.

Wille Apartamentowe Energiale Garda to EKOlogiczne przestrzenie, zaprojektowane z poszanowaniem środowiska. Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii przekłada się bardzo niskie, bliskie zeru comiesięczne koszty energii elektrycznej. Wśród innych wartych uwagi rozwiązań wymienić można: pompę ciepła, rekuperację oraz ładowarkę do samochodu elektrycznego. Zakup domu plus energetycznego Energiale Garda to krok w stronę jutra. Budynki wyposażone zostały w intuicyjny system automatyki domowej sterowany z poziomu smartfona mieszkańców.

Całość uzupełnia wyjątkowa na skalę Polski lokalizacja. Miejscowość Tleń położona jest w samym sercu Borów Tucholskich. W okolicy zielonych, przyjaznych środowisku domów znajduje się jezioro Żurskie, rzeka Wda oraz Wdecki Park Krajobrazowy. W bliskiej odległości usytuowany jest Rezerwat Cisy Staropolskie im. Leona Wyczółkowskiego. Mieszkańcy inwestycji Energiale zyskają bliskość licznych tras rowerowych, spacerowych oraz terenów wypoczynkowych. To inspirujące miejsce, w którym odnajdziesz równowagę i pełen komfort w najlepszym tego słowa znaczeniu.