30 sierpnia, 2016Newsy

Wyjątkowe miejsce na mapie Poznania

Evergreen 365 to inwestycja, która wyraźnie wyróżnia się na tle konkurencyjnych osiedli, powstających w stolicy Wielkopolski. Jej niebanalna architektura przyciąga wzrok, zaś dokładnie przemyślana funkcjonalność zachwyci nawet najbardziej wyszukane gusta. 

Evergreen 365 to inwestycja, która wyraźnie wyróżnia się na tle konkurencyjnych osiedli, powstających w stolicy Wielkopolski. Jej niebanalna architektura przyciąga wzrok, zaś dokładnie przemyślana funkcjonalność zachwyci nawet najbardziej wyszukane gusta. To właśnie tam będziesz mógł odetchnąć od miejskiego zgiełku, bez konieczności rezygnowania z bezpośredniej dostępności infrastruktury i komunikacji. Wybierz przestrzeń skrojoną na miarę Twoich potrzeb!

Deweloper MASTERM postawił na innowacyjny pod względem formy projekt, który jednocześnie zaproponował mieszkania o przemyślanym układzie i przestronnych wnętrzach. Duże okna zapewniają odpowiednie nasłonecznienie i znakomity widok na zielone części wspólne inwestycji. Lokale posiadają układ, który wyjątkowo łatwo dostosować do zróżnicowanych potrzeb klientów. Dlatego też, w Evergreen 365 będziesz w stanie stworzyć przestrzeń, która będzie rzeczywiście dopasowana do Twojego charakteru.

Części wspólne nieruchomości wykończone zostaną materiałami o wysokiej jakości, które idealnie podkreślą mnogość elementów zielonych i stworzą harmonijne przedłużenie nowoczesnych wnętrz.

Za projekt osiedla odpowiada renomowana pracownia Insomia, która wyznacza trendy w zakresie nowatorskiego kreowania przestrzeni miejskich. Dzięki temu pełna funkcjonalność mogła spotkać się tutaj z niebanalną formą.

Lubisz się wyróżnić z tłumu? Cenisz sobie wysoką jakość oraz pomysłowe rozwiązania? Postaw na Evergreen 365 a przez cały rok będziesz mógł żyć w zielonej oazie w centrum miasta.

Sprawdź aktualne inwestycje dewelopera: tutaj.