23 listopada, 2017Strona główna

Wyjątkowe osiedle kilka kilometrów od centrum

Jedna z inwestycji dewelopera Omega Buildings to Osada Dębowa, czyli zespół kilku budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie, składających się z 3 kondygnacji oraz poddasza. Inwestor zwrócił uwagę na funkcjonalność mieszkań, tworząc tym samym idealne miejsce do zamieszkania, odpowiadające nawet najbardziej wymagającym klientom.

Jedna z inwestycji dewelopera Omega Buildings to Osada Dębowa, czyli zespół kilku budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie, składających się z 3 kondygnacji oraz poddasza (sprawdź pozostałe inwestycje). Inwestor zwrócił uwagę na funkcjonalność mieszkań, tworząc tym samym idealne miejsce do zamieszkania, odpowiadające nawet najbardziej wymagającym klientom.

W ofercie Omega Buildings znajduje się kilka typów mieszkań: 2-pokojowe, których metraże mieszczą się w zakresie od 34 do 37 m2 i dużo większe, 3-pokojowe liczące ok. 55 m2. Dodatkowo na drugim piętrze można znaleźć największe lokale dwupoziomowe o powierzchni od ok. 60 do 74 m2.

Niewątpliwym atutem każdego nowego M będzie dołączony do niego balkon lub taras zielony. Ponadto każdy zainteresowany będzie mógł dodatkowo dokupić miejsce postojowe czy niewielką, ale bardzo użyteczną komórkę lokatorską.

Osada Dębowa ma również zaplanowaną pełną infrastrukturę obejmującą m.in. drogi, chodniki, plac zabaw dla najmłodszych oraz miejsca parkingowe. Warto już dziś zapoznać się z bogatą ofertą dewelopera, aby  znaleźć swoje miejsce na ziemi w pięknej lokalizacji na Osadzie Dębowej - projekcie z licznymi udogodnieniami.

Zobacz inne inwestycje na Fabrycznej.