Autor: Iza
15 marca, 2019Zakup inwestycyjny

Wykończenie pod klucz

INKOM S.A. ma świadomość różnorodnych potrzeb, jakie wykazują współcześni klienci i dlatego też, proponuje realizowane przez siebie mieszkania, zarówno w standardzie deweloperskim jak i opcji wykończenia pod klucz. To pozwala na idealne dopasowanie oferty i pełną satysfakcję konsumencką. Chcesz szybko i sprawnie przenieść się do wymarzonego M? Postaw na wygodną opcję wykończenia lokalu.

Propozycja ta, jest skierowana do osób, które zdecydują się na zakup nieruchomości na osiedlu Nowy Port. Jakie korzyści płyną z tego dla Ciebie? Po pierwsze odbierasz klucze do lokalu, który jest już gotowy do zamieszkania – wystarczy jedynie uzupełnić go o meble i dodatki. Deweloper współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi i doświadczonymi ekipami, co gwarantuje odpowiedni standard i staranność prac. Oszczędność czasu, jaka wynika z braku konieczności samodzielnego poszukiwania ekip i nadzorowania ich prac jest wartością nieocenioną. Klient może zamówić sobie indywidualny projekt wnętrza, bądź skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań, zaproponowanych w ramach pakietów.

Nie musisz się także martwić o zgodność wykonania prac z założonym projektem. Nad ich prawidłowym przebiegiem czuwa profesjonalny nadzór a fachowe doradztwo na początkowym etapie, umożliwia wybór najodpowiedniejszych materiałów oraz produktów wykończeniowych.

Finansujesz zakup lokalu kredytem hipotecznym? Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, iż środki na wykończenie mieszkania, można pozyskać w jego ramach.