Autor: Iza
19 marca, 2019Newsy

Wykończenie pod klucz

Zakup nieruchomości w standardzie deweloperskim to dopiero połowa drogi ku przeniesieniu się „na swoje”. Jeżeli zależy Ci na tym aby zaoszczędzić czas i pieniądze podczas wykańczania wnętrz, postaw na standard „pod klucz”. Znajdziesz go w ofercie dewelopera Linea Sp. z o.o.

Kupując mieszkanie w nowoczesnej i kameralnej inwestycji Dąbrówka – Leśna Polana, możesz postawić na opcję wygodnego wykończenia. Obejmuje ona profesjonalne wsparcie architekta wnętrz, który podpowie jakie materiały wybrać i jak skomponować je ze sobą w spójną całość. Usługa wykończenia realizowana jest przez wyłącznie sprawdzone i godne zaufania ekipy, które wyróżniają się starannością realizowanych projektów. Prace objęte są bezpośrednim nadzorem, co znacząco zmniejsza potrzebę Twojego zaangażowania w proces ich realizacji. Ponadto możesz liczyć na znaczną oszczędność pieniędzy, która wynika m. in. z możliwości skorzystania z obniżonej stawki VAT na materiały.

Deweloper przewiduje dwa pakiety wykończeniowe. Pierwszy z nich – Basic kosztuje 599 zł/m2 i jest skierowany do osób, poszukujących wysokiej jakości w optymalnej cenie. Wersja Comfort to koszt rzędu 799 zł/m2. Tutaj klient może wybierać pośród szerokiego zakresu materiałów.

Obecnie w sprzedaży znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 42,59 m2 do 140,64 m2, w układzie od 2- do 4- pokojowym. Ceny w standardzie deweloperskim rozpoczynają się od 210 778 złotych. Kup mieszkanie, zleć jego wykończenie i szybko oraz bezproblemowo przenieś się do wymarzonej przestrzeni.