Autor: Iza
10 lipca, 2019Newsy

Wykończenie pod klucz

Nowe domy szeregowe w Komornikach, powstające w oparciu o estetyczny i funkcjonalny projekt, przyciągają uwagę nie tylko wygodą, jaką mają do zaproponowania ale także szeroką ofertą dodatkową, która obejmuje m. in. opcję wykończenia pod klucz. Chcesz szybo i sprawnie przenieść się do wymarzonych wnętrz, nie tracąc zbyt wiele czasu i optymalizując koszty ich wykończenia? Opcja pod klucz, dostępna na osiedlu Rodzinne Komorniki jest więc idealną propozycją dla Ciebie.

Deweloper SKY INVESTMENTS kompleksowo podchodzi do kwestii obsługi swoich klientów i dlatego też, zapewnia możliwość zamówienia wymarzonego domu z wykończonymi wnętrzami. Stało się to możliwe, dzięki nawiązaniu współpracy z renomowaną i sprawdzoną firmą, zajmującą się tego typu usługami.

Dla Ciebie oznacza to nieocenioną oszczędność czasu, brak konieczności mozolnego poszukiwania materiałów i wielogodzinnych starań o ich zgromadzenie. Nad postępami prac wykończeniowych będzie czuwać profesjonalny nadzór, co minimalizuje konieczność samodzielnego ustalania przebiegu poszczególnych etapów i doglądania sposobu ich realizacji. Prace objęte są 3- letnią gwarancją. Koszty wykończenia można zaś wliczyć w kredyt hipoteczny – dzięki temu, będziesz mógł pozwolić sobie na więcej! Wsparcie architekta wnętrz, własna wzorcownia oraz pełen profesjonalizm na każdym etapie inwestycji to atuty, wobec których nikt nie pozostanie obojętnym. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami i zamów wymarzony dom na osiedlu Rodzinne Komorniki, w wygodnym wariancie wykończenia pod klucz.

 

Zobacz inne mieszkania na Komornikach