29 listopada, 2016Newsy

Wykończenie pod klucz to Twoja wygoda

Deweloper Atrium Grunwald przygotował dla swoich klientów atrakcyjną i zróżnicowaną ofertę wykończenia wnętrz pod klucz.

Deweloper Atrium Grunwald przygotował dla swoich klientów atrakcyjną i zróżnicowaną ofertę wykończenia wnętrz pod klucz. Jest to opcja, która pozwala zaoszczędzić dużą ilość czasu i pieniędzy a ponadto nie powoduje tylu sytuacji stresowych (jak to ma miejsce w przypadku samodzielnego koordynowania prac poszczególnych ekip). Wprowadź się do gotowego mieszkania i ciesz wygodą na jaką zasłużyłeś.

Każdy, kto kupi nieruchomość na osiedlu Atrium Grunwald, może zamówić jej wykończenie pod klucz. Usługa ta dostępna jest w trzech pakietach, opartych wyłącznie na najlepszych jakościowo materiałach oraz sprawdzonych ekipach. Doradztwo architekta oraz szeroki wybór materiałów sprawia, iż można efektownie i spójnie zagospodarować posiadaną przestrzeń z zachowaniem jej indywidualnego charakteru. Całość prac objęta jest profesjonalnym nadzorem i gwarancją.

Architekci służą pomocą w zakresie zaplanowania układu funkcjonalnego pomieszczeń czy wprowadzenia ewentualnych zmian (np. w zakresie ścianek działowych). Klienci mogą także skorzystać z gotowego projektu mieszkania.

Masz szczególne wymagania względem swojego nowego lokum? Cenisz sobie indywidualność i nie chcesz się godzić na kompromisy? Zamów wykończenie oparte na indywidualnych wskazówkach. Masz pomysł na aranżację bądź listę wymagań, które pragniesz połączyć w zgraną całość? Architekci stworzą dla Ciebie indywidualny projekt wykończenia, pomogą dobrać meble, oświetlenie i dodatki. Ceny rozpoczynają się od 700 zł/m2.