Autor: Iza
20 marca, 2019Newsy

Wykończenie w opcji „pod klucz”

Chcesz zaoszczędzić czas oraz pieniądze, podczas wykańczania wymarzonego lokum? Jeżeli postawisz na ofertę od dewelopera Covador Sp. z o.o. to zyskasz nie tylko wysokiej jakości miejsce do życia, naszpikowane nowoczesnymi udogodnieniami ale będziesz mógł je także zamówić w standardzie wykończonym „pod klucz”. Tobie zaś pozostanie uzupełnienie przestrzeni dodatkami. Jesteś gotowy podjąć się wyzwania i przenieść z rodziną do zupełnie nowej przestrzeni?

Osiedle Słoneczniki – domy zasilane słońcem powstało w oparciu o wyłącznie sprawdzone, najlepsze jakościowo materiały. Jeżeli zdecydujesz się na zamówienie domu w standardzie wykończenia, możesz liczyć na zachowanie równie wysokiego poziomu wykonania prac. Oferta obejmuje malowanie ścian, położenie posadzek z płytek oraz drewnianej podłogi, wykończenie łazienki w granicie bądź glazurze i wyposażenie jej w armaturę. Ponadto, pakiet obejmuje zabudowę wnęk, montaż mebli kuchennych z blatem granitowym, montaż oświetlenia, parapetów granitowych, rolet zewnętrznych i wykończenie klatek schodowych. Wykończenie obejmuje także przestrzeń tarasów.

To niezwykła oferta, o zakresie, którego trudno szukać u konkurencji. Prace są realizowane po konsultacji z architektem a nad ich prawidłowym przebiegiem, czuwa profesjonalny nadzór. Tobie pozostaje cieszyć się komfortem i oszczędnością czasu oraz pieniędzy.

Już dziś zapoznaj się z listą dostępnych jeszcze nieruchomości i wybierz jedną z nich dla siebie. Decydując się na wykończenie pod klucz, przeprowadzka nastąpi szybciej, niż się spodziewasz.