Autor: Iza
12 kwietnia, 2019Newsy

Wymarzone mieszkanie z odbiorem jeszcze w tym roku

Szukasz nowego mieszkania w Poznaniu, które będzie położone w pełnej zieleni okolicy a ponadto pozwoli na swobodne korzystanie z odpowiednio rozbudowanej infrastruktury? Doskonale trafiłeś! Osiedle Stara Cegielnia łączy w sobie te zalety i ma do zaoferowania znacznie więcej – np. odbiór nieruchomości jeszcze w tym roku!

Za realizację projektu odpowiada deweloper Poznań Kartuska Sp. z o.o. Sp. k. Budowa będzie odbywać się w ramach czterech etapów, które łącznie wprowadzą na rynek 233 mieszkania oraz 355 miejsc postojowych, w podziemnej hali garażowej. Niezwykle duże zróżnicowanie lokali, odpowiada na potrzeby szerokiego grona klientów. Obecnie, w sprzedaży znajdują się jeszcze mieszkania o powierzchni od 41,80 m2 do 153,77 m2, które oferują układ od 2- do 5- pokojowy. Do lokali parterowych przynależą ogródki, te na wyższych kondygnacjach posiadają balkony. Funkcjonalny układ pomieszczeń, umożliwia łatwe zaaranżowanie ich, zgodnie z indywidualnymi upodobaniami mieszkańców. Ceny nieruchomości wahają się od 7 150 zł.m2 do 8 250 zł/m2.

Stara Cegielnia to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą kupić nowe mieszkanie na Grunwaldzie a jakość i estetykę traktują w sposób priorytetowy. Zarówno lokale realizowane w ramach I jak i II etapu, będą dostępne dla nabywców w 2019 roku. Już dziś zaplanuj swoje lepsze jutro i ciesz się przestrzenią, która daje poczucie prywatności i inspiruje.

 

Zobacz nowe mieszkania na Grunwaldzie w Poznaniu