Autor: Iza
15 kwietnia, 2019Newsy

Wymarzony dom, w lokalizacji, którą pokochasz

Deweloper DAROM Sp. z o.o. stworzył niezwykły projekt kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, których lokalizacja pozwala wieść wygodny i jednocześnie spokojny tryb życia. Masz w planach zakup nowego domu pod Poznaniem? Koniecznie sprawdź, co do zaoferowania ma Osiedle nad Łowiskiem.

Pierwszą z podstawowych zalet zaproponowanej lokalizacji jest duża ilość zieleni, jaka znajduje się w tej okolicy. Tereny rekreacyjne, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą, zachęcają do codziennej aktywności, w kontakcie z kojącą zmysły naturą. Rodziny z dziećmi, szczególnie zadowoli możliwość korzystania z przedszkola i szkoły, które znajdują się w bliskim sąsiedztwie osiedla. To znaczne ułatwienie, usprawniające realizację codziennych obowiązków. Niezbędne na co dzień udogodnienia, znajdują się w zasięgu ręki a łatwy i szybki dojazd do Poznania, znacząco poszerza ich zakres. Bliskość autostrady A2 oraz trasy S11 pozwala na wygodne poruszanie się po całym regionie.

Osiedle nad Łowiskiem znajduje się w sąsiedztwie malowniczego rozlewiska. Domy prezentują elegancką architekturę, a dzięki zastosowaniu stonowanych barw elewacji oraz dwuspadowej konstrukcji dachu, znakomicie wtapiają się w charakter okolicy. To właśnie tutaj możesz przenieść się z rodziną, proponując jej rzeczywiście przyjazne warunki do życia, w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i wybierz nowy dom w Śródce dla siebie!

Zobacz inne nowoczesne domy w Gminie Kleszczewo pod Poznaniem